Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITApex Legends: Twórcy skupiają się na swoim battle royale i odsuwają na przyszłość plany dotyczące Titanfallów

Witold piątek, 26 kwietnia 2019, 12:55 News

Na szczęście nacisk na rozwijanie darmowego hitu studia nie będzie miał wpływu na produkcję Star Wars Jedi: Fallen Order.

Apex Legends pozostaje póki co największym zaskoczeniem tego roku – tytuł Respawn Entertainment pojawił się właściwie znikąd i bez żadnych fanfar, a już kilka dni później media donosiły o kolejnych bitych przez niego rekordach. Wystarczy powiedzieć, że produkcja zanotowała najlepszy miesiąc otwarcia w historii darmowych gier. I chociaż ostatnie doniesienia z obozu EA nie są może tak różowe, to wciąż nie można zaprzeczyć, że dzieło twórców Titanfalla gromadzi przy sobie tłumy ludzi i jest nieprzerwanie rozwijane.

Oczywiście u wielu graczy wzbudziło to pewien niepokój, czy na skupieniu się przez studio na battle royale nie straci inny tytuł developera – Jedi: Fallen Order, jedna z bardziej oczekiwanych gier tego roku. Na szczęście Drew McCoy, producent wykonawczy Apeksa, uspokoił nasze obawy, chociaż przy tym zasmucił na pewno fanów poprzednich produkcji firmy.

Ważne jest, żeby zrozumieć, że nad Apex Legends i Star Wars Jedi: Fallen Order pracują dwa zupełnie od siebie odrębne zespoły. Dodatkowo, aby w pełni wspierać Apex Legends, odkładamy na przyszłość plany dotyczące przyszłych gier z serii Titanfall. Żadne zasoby z zespołu Apex Legends nie są przenoszone do innych tytułów, które powstają tutaj w studiu ani też nie podbieramy zasobów od zespołu pracującego nad Star Wars Jedi: Fallen Order.

Z pewnością nie jest to miła informacja dla miłośników najlepszego FPS-a, w którego nikt (niestety) nie grał. Chociaż nie spodziewaliśmy się raczej, że w najbliższym czasie zobaczymy trzecią odsłonę cyklu, takie potwierdzenie wciąż smuci i na pewno nie pomaga niektórym w cieszeniu się z sukcesów Apex Legends.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 29 kwietnia 2019, 13:08   JanMarian
Też wolałbym szybszego titanfalla 3, bo druga część była świetna (w przeciwieństwie do jedynki, która mi raczej nie podeszła). Ze względu na to jak dobry był T2 dałem apexowi szansę... ale jednak battle royal nie dla mnie, czekać 5 minut żeby pograć 3 minuty na pustej planszy i potem przeżyć 2-3 szybkie pojedynki w których szybko umrę... Wolę Team deathmatch, zdecydowanie! :D
sobota, 27 kwietnia 2019, 0:05   2real4game
Jakby Apexa mocno rozwijali, to może bym w te słowa uwierzył.
piątek, 26 kwietnia 2019, 20:58   Jano900
@gimemoa Titanfall 2 za bardzo różni się od pierwszej części. Nie jest to zła gra, po prostu po kilkunastu godzinach gry dotarło do mnie że to nie to czego szukam. Widać tutaj wpływy arenowych hero shooterów (za którymi nie przepadam).
piątek, 26 kwietnia 2019, 20:55   szyszka52
Niech się lepiej zajmą Star Wars Jedi: Fallen Order. Ten cały Apex pikuje na dno i nie wiem czy mu coś jeszcze pomoże.
piątek, 26 kwietnia 2019, 16:06   1wariat1
Chlip, Chlip, BT ;((((
piątek, 26 kwietnia 2019, 15:10   gimemoa
@Jano900 A druga część?
piątek, 26 kwietnia 2019, 13:35   YogoWafel
Apex był przecudny kiedy wyszedł, ale od tego czasu nic się nie zmieniło. Jeśli nie dodadzą jakichś dużych nowinek, to gra będzie martwa w ciągu roku
piątek, 26 kwietnia 2019, 13:30   Jano900
Dlatego za bardzo za Apexem nie przepadam. Ostatni dobry FPS w jakiego grałem to Titanfall 1, i miałem cichą nadzieję że Titanfall 3 będzie do niego zbliżony.
piątek, 26 kwietnia 2019, 13:09   ja0lek
Nie jestem fanem FPS, więc mnie ta wiadomość nie smuci. Jednak po tym jak ostatnio obejrzałem Last Jedi to znów jaram się gwiezdnymi wojnami (7 część mnie do nich zniechęciła) i nie mogę się doczekać Fallen Order.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W końcu docieramy do roku 2000. Nie sprawiło to, że nasza wędrówka jest mniej szalona.

Komentarzy:
14

Recenzję mógłbym równie dobrze napisać bez odpalania gry. Zapewne już domyślacie się, co to oznacza...

Komentarzy:
14

Zanim rzucimy
naszą wewnętrzną bestię 
w wir nadprzestrzeni.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z