Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Minecraft ukończony bez... chodzenia [WIDEO]

Witold czwartek, 19 września 2019, 9:30 News
pc

Z serii „Wielkie osiągnięcia ludzkości”.

Gra Notcha (nawet jeżeli został od niej definitywnie odsunięty) nieprzerwanie od ponad dekady bije kolejne rekordy popularności. Mogło by się wydawać, że Minecraft stracił już koronę, ale hej – wciąż bawi się przy nim 112 milionów osób miesięcznie, a produkcja nieustannie się rozwija: czy to o dodatkowe płatne elementy – ostatnio Kacze opowieści! – czy o obsługę ray-tracingu (w przyszłości).

Przy takiej popularności normalnym jest przeświadczenie, że w tytule Mojangu widzieliśmy już chyba wszystko. Wiernie odwzorowane budowle z prawdziwego życia (i nie tylko – patrzcie na Stormwind i Orgrimmar), najróżniejsze ambitne konstrukcje czy nawet działające komputery – w Minecrafcie było wszystko. Czy jednak kiedykolwiek wcześniej ktoś przeszedł* grę, nie przechodząc ani metra?

Czasem zastanawiam się, gdzie byłaby ludzkość, gdyby Minecraft tak nie absorbował największych umysłów tego świata.

*W takim wypadku to chyba nie jest odpowiednie słowo.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 19 września 2019, 9:49   DEO
Fajne, ale nienormalne :D

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Od paru dni siedzę w Wielkiej Brytanii, korzystając z ostatnich chwil przed Brexitem. Nie miałam w zeszłym tygodniu czasu na wielogodzinne posiadówy z laptopem na kolanach, więc dziś garść krótkich produkcji na kilka gryzów.

Komentarzy:
4

Ta konsolka to taki komputerowy odpowiednik Fiata 126p. Małe to i przestarzałe – ale kiedyś bardzo w Polsce popularne i do dziś szczerze kochane przez posiadaczy. A do tego wiąże się z nią dość ciekawa historia.

Komentarzy:
9

Mieszczący się we Wrocławiu polski oddział MSI zaprosił nas do siebie na wystrzałową – dosłownie! – premierę swojego laptopa. Dowiedzieliśmy się tam kilku rzeczy. Po pierwsze: wciąż istnieją laptopy ważące ponad 4 kg. Po drugie: laptopa da się stabilnie podkręcić do 5 GHz. A po trzecie – pacyfiści, jak się okazuje, strzelają lepiej od niejednego weterana.

Komentarzy:
6

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z