Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Minecraft ukończony bez... chodzenia [WIDEO]

Witold czwartek, 19 września 2019, 9:30 News
pc

Z serii „Wielkie osiągnięcia ludzkości”.

Gra Notcha (nawet jeżeli został od niej definitywnie odsunięty) nieprzerwanie od ponad dekady bije kolejne rekordy popularności. Mogło by się wydawać, że Minecraft stracił już koronę, ale hej – wciąż bawi się przy nim 112 milionów osób miesięcznie, a produkcja nieustannie się rozwija: czy to o dodatkowe płatne elementy – ostatnio Kacze opowieści! – czy o obsługę ray-tracingu (w przyszłości).

Przy takiej popularności normalnym jest przeświadczenie, że w tytule Mojangu widzieliśmy już chyba wszystko. Wiernie odwzorowane budowle z prawdziwego życia (i nie tylko – patrzcie na Stormwind i Orgrimmar), najróżniejsze ambitne konstrukcje czy nawet działające komputery – w Minecrafcie było wszystko. Czy jednak kiedykolwiek wcześniej ktoś przeszedł* grę, nie przechodząc ani metra?

Czasem zastanawiam się, gdzie byłaby ludzkość, gdyby Minecraft tak nie absorbował największych umysłów tego świata.

*W takim wypadku to chyba nie jest odpowiednie słowo.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 19 września 2019, 9:49   DEO
Fajne, ale nienormalne :D

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z