Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Minecraft łączy siły z „Kaczymi opowieściami” [WIDEO]

Witold środa, 4 września 2019, 10:15 News
pc

Kaczki! (uuu – uuu)

Jeżeli zastanawialiście się, czego brakuje jednej z najpopularniejszych gier na Ziemi (oczywiście oprócz ray-tracingu... a nie, go też zaraz będzie miała), znacie już chyba odpowiedź. Sknerus McKwacz, Hyzio, Dyzio i Zyzio oraz Magika De Czar poprawią przecież każdą grę, niezależnie od gatunku.

Stąd w minecraftowym sklepie pojawił się nowy mash-up (czyli po prostu paczka z zawartością inspirowaną konkretnym dziełem), w ramach którego zawarto kilka nowych map oraz skórki dla postaci – wszystko oczywiście inspirowane „Kaczymi opowieściami”. Oprócz tego znajdziemy w nim dwie długie serie zadań i 50 przedmiotów do zebrania. Wiem jednak, że mało was to obchodzi, bo weszliście tu głównie po to, by usłyszeć tę jedną konkretną piosenkę. Proszę bardzo!

DuckTales Adventure Map kosztuje 1170 Minecoinów (co przekłada się na jakieś 30 zł, ale zależy od pakietu).

A na koniec, wszyscy razem:

Wciągną nas w przygody wir i w kłopoty
Mamy auta, laser i samoloty
Być albo nie być, tu trzeba przeżyć
Kaczki! (uuu – uuu)

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 4 września 2019, 14:17   kicunio
akurat umarł aktor , który podkładał głos w kaczych opowieściach.http:kultura.gazeta.pl/kultura/7,114438,25153473,jerzy-dominik-nie-zyje-podkladal-glos-w-kultowych-kreskowkach.htmls=BoxOpImg7
środa, 4 września 2019, 11:48   SerwusX
Groteskowo...

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Od paru dni siedzę w Wielkiej Brytanii, korzystając z ostatnich chwil przed Brexitem. Nie miałam w zeszłym tygodniu czasu na wielogodzinne posiadówy z laptopem na kolanach, więc dziś garść krótkich produkcji na kilka gryzów.

Komentarzy:
4

Ta konsolka to taki komputerowy odpowiednik Fiata 126p. Małe to i przestarzałe – ale kiedyś bardzo w Polsce popularne i do dziś szczerze kochane przez posiadaczy. A do tego wiąże się z nią dość ciekawa historia.

Komentarzy:
9

Mieszczący się we Wrocławiu polski oddział MSI zaprosił nas do siebie na wystrzałową – dosłownie! – premierę swojego laptopa. Dowiedzieliśmy się tam kilku rzeczy. Po pierwsze: wciąż istnieją laptopy ważące ponad 4 kg. Po drugie: laptopa da się stabilnie podkręcić do 5 GHz. A po trzecie – pacyfiści, jak się okazuje, strzelają lepiej od niejednego weterana.

Komentarzy:
6

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z