Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

PlayerUnknown´s Battlegrounds: Rusza czwarty sezon i przynosi moc zmian na najstarszej z map [WIDEO]

Witold środa, 24 lipca 2019, 14:28 News

Co nie znaczy wcale, że wszystko inne pozostało nietknięte. 

Gdy przed tygodniem twórcy PUBG-a opublikowali zwiastun fabularny, wielu z nas było szczerze zaskoczonych – to tutaj w tle jest jakaś historia? Nie chodzi tylko o to, by na arenie pozostał najzręczniejszy/najsprytniejszy/najdłużej afk-ujący w krzakach? Jak się okazało, właściwie nic się w naszych życiach nie zmieniło, ale chętni będą mogli teraz doszukiwać się na starej, dobrej Erangel śladów opowiadających o dziejach wyspy i jej właściciela. A tak naprawdę już nie takiej starej, bo pierwsza mapa dawnego króla battle royale przeszła wraz z nowym patchem pewną metamorfozę.

Cały teren został więc gruntownie odświeżony, a niektóre znane nam dobrze miejscówki poważnie przerobione (ot, chociażby elektrownia). Pojawiło się też nieco nowych budynków czy przeszkód terenowych, a miejscami zmieniono np. linie brzegową. Także niebieska strefa będzie zachowywać się teraz nieco inaczej niż do tej pory – na początku rozgrywki ma narzucać większą presję, za to w środkowej fazie dać graczom trochę oddechu. Zajęto się również pozostałymi aspektami gry – tradycyjnie zbalansowano poszczególne bronie, a pojazdy mają nam być teraz przyjaźniejsze w obsłudze. Małych poprawek doczekał się też niedawno wprowadzony system pingów oraz interfejs. Rzecz jasna pojawiła się też nowa przepustka Survivor – Aftermath. Dostaniemy w niej misje w trybie współpracy i sporo nagród do odblokowania.

Twórcy z okazji startu czwartego sezonu udostępnili zwiastun ukazujący rozgrywkę na:

O zmianach w patchu 4.1 możecie też posłuchać (i zobaczyć je na własne oczy) poniżej:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

PUBG: Darmowy weekend ze słynnym battle royale [WIDEO]

News
piątek, 5 czerwca 2020

pubg-darmowy-weekend-ze-slynnym-battle-royale-wideo To co, widzimy się na Erangel?

Komentarzy:
5

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z