Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

PlayerUnknown´s Battlegrounds: Rusza czwarty sezon i przynosi moc zmian na najstarszej z map [WIDEO]

Witold środa, 24 lipca 2019, 14:28 News

Co nie znaczy wcale, że wszystko inne pozostało nietknięte. 

Gdy przed tygodniem twórcy PUBG-a opublikowali zwiastun fabularny, wielu z nas było szczerze zaskoczonych – to tutaj w tle jest jakaś historia? Nie chodzi tylko o to, by na arenie pozostał najzręczniejszy/najsprytniejszy/najdłużej afk-ujący w krzakach? Jak się okazało, właściwie nic się w naszych życiach nie zmieniło, ale chętni będą mogli teraz doszukiwać się na starej, dobrej Erangel śladów opowiadających o dziejach wyspy i jej właściciela. A tak naprawdę już nie takiej starej, bo pierwsza mapa dawnego króla battle royale przeszła wraz z nowym patchem pewną metamorfozę.

Cały teren został więc gruntownie odświeżony, a niektóre znane nam dobrze miejscówki poważnie przerobione (ot, chociażby elektrownia). Pojawiło się też nieco nowych budynków czy przeszkód terenowych, a miejscami zmieniono np. linie brzegową. Także niebieska strefa będzie zachowywać się teraz nieco inaczej niż do tej pory – na początku rozgrywki ma narzucać większą presję, za to w środkowej fazie dać graczom trochę oddechu. Zajęto się również pozostałymi aspektami gry – tradycyjnie zbalansowano poszczególne bronie, a pojazdy mają nam być teraz przyjaźniejsze w obsłudze. Małych poprawek doczekał się też niedawno wprowadzony system pingów oraz interfejs. Rzecz jasna pojawiła się też nowa przepustka Survivor – Aftermath. Dostaniemy w niej misje w trybie współpracy i sporo nagród do odblokowania.

Twórcy z okazji startu czwartego sezonu udostępnili zwiastun ukazujący rozgrywkę na:

O zmianach w patchu 4.1 możecie też posłuchać (i zobaczyć je na własne oczy) poniżej:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

PUBG Lite: Darmowa wersja słynnego battle royale od października także w Polsce

News
piątek, 27 września 2019

pubg-lite-darmowa-wersja-slynnego-battle-royale-od-pazdziernika-takze-w-polsce Przypomnijmy – mowa o wersji z zauważalnie niższymi wymaganiami sprzętowymi.

Komentarzy:
1

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Od paru dni siedzę w Wielkiej Brytanii, korzystając z ostatnich chwil przed Brexitem. Nie miałam w zeszłym tygodniu czasu na wielogodzinne posiadówy z laptopem na kolanach, więc dziś garść krótkich produkcji na kilka gryzów.

Komentarzy:
4

Ta konsolka to taki komputerowy odpowiednik Fiata 126p. Małe to i przestarzałe – ale kiedyś bardzo w Polsce popularne i do dziś szczerze kochane przez posiadaczy. A do tego wiąże się z nią dość ciekawa historia.

Komentarzy:
9

Mieszczący się we Wrocławiu polski oddział MSI zaprosił nas do siebie na wystrzałową – dosłownie! – premierę swojego laptopa. Dowiedzieliśmy się tam kilku rzeczy. Po pierwsze: wciąż istnieją laptopy ważące ponad 4 kg. Po drugie: laptopa da się stabilnie podkręcić do 5 GHz. A po trzecie – pacyfiści, jak się okazuje, strzelają lepiej od niejednego weterana.

Komentarzy:
6

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z