Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

PUBG: Zwiastun fabularny zdradza przeszłość Erangel [WIDEO]

Cursian środa, 17 lipca 2019, 11:52 News

Z okazji startu czwartego sezonu mapa doczeka się poprawek wizualnych.

Bluehole zdecydowało się na dość interesujące posunięcie i mimo ściśle wieloosobowego charakteru PUBG-a, rychły start czwartego sezonu postanowiło wypromować zwiastunem zdradzającym wydarzenia związane z mapą Erangel:

Lokacja nie została wybrana przypadkowo, bo to właśnie ona jest gwiazdą najnowszej aktualizacji (dostępnej na serwerach testowych). Autorzy zdecydowali się na gruntowną odnowę oprawy wizualnej i nadanie Erangel świeżego blasku. Poniżej możecie obejrzeć kilka wybranych screenów. Resztę (oraz inne szczegóły dotyczące aktualizacji) znajdziecie TUTAJ:


(Kliknij, aby powiększyć)


(Kliknij, aby powiększyć)


(Kliknij, aby powiększyć)

Oczywiście nie mogło też zabraknąć kolejnego karnetu sezonowego. Tradycyjnie pozwala on zdobyć nowe przedmioty kosmetyczne. Tym razem związane z historią wielokrotnie już wspominanej wyspy.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Od paru dni siedzę w Wielkiej Brytanii, korzystając z ostatnich chwil przed Brexitem. Nie miałam w zeszłym tygodniu czasu na wielogodzinne posiadówy z laptopem na kolanach, więc dziś garść krótkich produkcji na kilka gryzów.

Komentarzy:
4

Ta konsolka to taki komputerowy odpowiednik Fiata 126p. Małe to i przestarzałe – ale kiedyś bardzo w Polsce popularne i do dziś szczerze kochane przez posiadaczy. A do tego wiąże się z nią dość ciekawa historia.

Komentarzy:
9

Mieszczący się we Wrocławiu polski oddział MSI zaprosił nas do siebie na wystrzałową – dosłownie! – premierę swojego laptopa. Dowiedzieliśmy się tam kilku rzeczy. Po pierwsze: wciąż istnieją laptopy ważące ponad 4 kg. Po drugie: laptopa da się stabilnie podkręcić do 5 GHz. A po trzecie – pacyfiści, jak się okazuje, strzelają lepiej od niejednego weterana.

Komentarzy:
6

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z