Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Red Dead Redemption II: Tryb sieciowy szykuje się do premiery

Cursian wtorek, 14 maja 2019, 12:12 News

Przy okazji dowiedzieliśmy się też, że zarówno RDR2, jak i GTA V wciąż cieszą się sporym zainteresowaniem.

Red Dead Redemption II wciąż wybiera się na pecety jak sójka za morze, ale pojawiające się od czasu do czasu przecieki nie pozwalają całkowicie porzucić nadziei. Na ten moment to jednak tylko niewiele więcej niż pobożne życzenia. Jedno wiemy już jednak na pewno. Podczas ostatniego raportu dla inwestorów Strauss Zelnick zapewnił, że regularnie usprawniany tryb sieciowy niebawem wyjdzie z trwającej od listopada bety i doczeka się oficjalnej premiery. Według prezesa Take-Two ma to nastąpić jeszcze w obecnym kwartale rozliczeniowym, czyli najpóźniej do końca czerwca. Naturalnie firma wiąże z projektem wielkie nadzieje i planuje długofalowe wsparcie, co nie dziwi w kontekście tego, że podobno wiedzie mu się o wiele lepiej niż GTA Online w analogicznym okresie, a przypomnijmy, że moduł sieciowy Grand Theft Auto przyniósł więcej pieniędzy niż sama „piątka”.

Skoro już o sprzedaży mowa, dowiedzieliśmy się, że RDR2 jest znacznie popularniejsze, niż zakładano, a do sklepów rozesłano już ponad 24 miliony egzemplarzy. Naturalnie to wciąż tyle co nic w porównaniu do wspomnianego GTA V, które dobiło już do fenomenalnych 110 milionów. Trzeba jednak pamiętać, że to ostatnie jest na rynku od 2013 roku i w tym czasie zaliczyło dwie generacje konsol oraz pecety.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 14 maja 2019, 21:59   Yakito
Wszyscy koledzy już dali sobię z online spokój, więc nie ma po co tam na razie wracać. Szkoda.
wtorek, 14 maja 2019, 14:20   PeterL
Samemu jest nudny to trzeba przyznać, ale z ekipą jest bardzo dobry.
wtorek, 14 maja 2019, 12:26   Kazama
Ehh ten tryb miał taki potencjał, a jest taki nudny :

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Dotychczas nie opływaliśmy w wiadomości na temat kontynuacji krakowskiego horroru. By jednak nie pisać o nim patykiem po wodzie – podpytaliśmy u źródeł.

Komentarzy:
5

Adam tłumaczy filmy i seriale, a po godzinach: pisze o grach. Dawid prowadzi własną działalność gospodarczą, a po godzinach: pisze o grach. Joachim doktoryzuje się z filologii polskiej, a po godzinach: pisze o grach. Olek tworzy gry. A po godzinach: pisze o grach.

Komentarzy:
89

Jak blisko prawdy byli twórcy Elite Dangerous czy No Man’s Sky?

Komentarzy:
12

Po pierwsze: to nie żadne ACTA 2...

Komentarzy:
170

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z