Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Red Dead Redemption II: Tryb sieciowy szykuje się do premiery

Cursian wtorek, 14 maja 2019, 12:12 News

Przy okazji dowiedzieliśmy się też, że zarówno RDR2, jak i GTA V wciąż cieszą się sporym zainteresowaniem.

Red Dead Redemption II wciąż wybiera się na pecety jak sójka za morze, ale pojawiające się od czasu do czasu przecieki nie pozwalają całkowicie porzucić nadziei. Na ten moment to jednak tylko niewiele więcej niż pobożne życzenia. Jedno wiemy już jednak na pewno. Podczas ostatniego raportu dla inwestorów Strauss Zelnick zapewnił, że regularnie usprawniany tryb sieciowy niebawem wyjdzie z trwającej od listopada bety i doczeka się oficjalnej premiery. Według prezesa Take-Two ma to nastąpić jeszcze w obecnym kwartale rozliczeniowym, czyli najpóźniej do końca czerwca. Naturalnie firma wiąże z projektem wielkie nadzieje i planuje długofalowe wsparcie, co nie dziwi w kontekście tego, że podobno wiedzie mu się o wiele lepiej niż GTA Online w analogicznym okresie, a przypomnijmy, że moduł sieciowy Grand Theft Auto przyniósł więcej pieniędzy niż sama „piątka”.

Skoro już o sprzedaży mowa, dowiedzieliśmy się, że RDR2 jest znacznie popularniejsze, niż zakładano, a do sklepów rozesłano już ponad 24 miliony egzemplarzy. Naturalnie to wciąż tyle co nic w porównaniu do wspomnianego GTA V, które dobiło już do fenomenalnych 110 milionów. Trzeba jednak pamiętać, że to ostatnie jest na rynku od 2013 roku i w tym czasie zaliczyło dwie generacje konsol oraz pecety.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 14 maja 2019, 21:59   Yakito
Wszyscy koledzy już dali sobię z online spokój, więc nie ma po co tam na razie wracać. Szkoda.
wtorek, 14 maja 2019, 14:20   PeterL
Samemu jest nudny to trzeba przyznać, ale z ekipą jest bardzo dobry.
wtorek, 14 maja 2019, 12:26   Kazama
Ehh ten tryb miał taki potencjał, a jest taki nudny :

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Z okazji 50. rocznicy pierwszego lądowania na Księżycu przypominamy Lunar Lander. Grę pozwalającą śmiałkom samodzielnie wylądować na jedynym naturalnym satelicie Ziemi.

Komentarzy:
1

„Dokąd się teraz uda nowo narodzona? Sieć jest wielka i nieskończona” – puentuje Motoko Kusanagi w ostatniej scenie cyberpunkowego anime „Ghost in the Shell”. Twórcy gier z tej konwencji wzięli sobie jej słowa do serca. Z biegiem lat ich produkcje oferowały graczom coraz więcej swobody, chociaż z początku wcale się na to nie zanosiło.

Komentarzy:
1

Chyba każdy, kto zaliczył Wiedźmina 3 wraz z dodatkami, pamięta to przejmujące uczucie pustki po jego przejściu. Bo to naprawdę był koniec, nic więcej się nie wydarzy, a my nigdy nie poznamy dalszych losów Geralta, Ciri, Eskela, Jaskra...

Komentarzy:
38

Rodzimym graczom nie dane było zagrać w polskie wersje L.A. Noire, Life is Strange lub The Walking Dead... Zaraz, czy aby na pewno?

Komentarzy:
29

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z