Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Red Dead Redemption II: Tryb sieciowy szykuje się do premiery

Cursian wtorek, 14 maja 2019, 12:12 News

Przy okazji dowiedzieliśmy się też, że zarówno RDR2, jak i GTA V wciąż cieszą się sporym zainteresowaniem.

Red Dead Redemption II wciąż wybiera się na pecety jak sójka za morze, ale pojawiające się od czasu do czasu przecieki nie pozwalają całkowicie porzucić nadziei. Na ten moment to jednak tylko niewiele więcej niż pobożne życzenia. Jedno wiemy już jednak na pewno. Podczas ostatniego raportu dla inwestorów Strauss Zelnick zapewnił, że regularnie usprawniany tryb sieciowy niebawem wyjdzie z trwającej od listopada bety i doczeka się oficjalnej premiery. Według prezesa Take-Two ma to nastąpić jeszcze w obecnym kwartale rozliczeniowym, czyli najpóźniej do końca czerwca. Naturalnie firma wiąże z projektem wielkie nadzieje i planuje długofalowe wsparcie, co nie dziwi w kontekście tego, że podobno wiedzie mu się o wiele lepiej niż GTA Online w analogicznym okresie, a przypomnijmy, że moduł sieciowy Grand Theft Auto przyniósł więcej pieniędzy niż sama „piątka”.

Skoro już o sprzedaży mowa, dowiedzieliśmy się, że RDR2 jest znacznie popularniejsze, niż zakładano, a do sklepów rozesłano już ponad 24 miliony egzemplarzy. Naturalnie to wciąż tyle co nic w porównaniu do wspomnianego GTA V, które dobiło już do fenomenalnych 110 milionów. Trzeba jednak pamiętać, że to ostatnie jest na rynku od 2013 roku i w tym czasie zaliczyło dwie generacje konsol oraz pecety.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 14 maja 2019, 14:20   PeterL
Samemu jest nudny to trzeba przyznać, ale z ekipą jest bardzo dobry.
wtorek, 14 maja 2019, 12:26   Kazama
Ehh ten tryb miał taki potencjał, a jest taki nudny :

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Take-Two zarabia na GTA Online i Red Dead Online krocie

News
wtorek, 6 sierpnia 2019

take-two-zarabia-na-gta-online-i-red-dead-online-krocie Chociaż seria NBA 2K nie pozostaje w tyle. Ba, nawet poczciwa Cywilizacja przynosi firmie fortunę!

Komentarzy:
2

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W programie na ten tydzień znalazły się dwa tytuły krótkometrażowe i jeden zdecydowanie nieprzeznaczony dla tych, którzy mają mało czasu. Ale ponoć wart każdej godziny.

Komentarzy:
8

To historia bardzo inteligentnego i zdolnego człowieka, który w trzy lata zdobył i stracił fortunę. To opowieść o człowieku, który w latach 80. XX wieku wprowadził komputer pod strzechy, a dziś nie ma i nie chce mieć komputera.

Komentarzy:
15

Oryginalny pomysł, szczypta talentu, kilka(naście) miesięcy wytężonej pracy – przepis na sukces może się wydawać nieskomplikowany. Co jednak robić, gdy premiera za nami, a słupki sprzedażowe ani drgną?

Komentarzy:
3

Myśl na dziś: Niektóre pomyłki sprawiają zbyt wielką radochę, by popełniać je tylko raz.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z