Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Chernobylite: Zbiórka zakończona sukcesem, autorzy szykują dodatkowe atrakcje

Cursian poniedziałek, 13 maja 2019, 11:37 News

Zgromadzone pieniądze pozwolą m.in. na dodanie nowego towarzysza.

The Farm 51 już od dłuższego czasu może spać spokojnie, bo podstawowy cel zbiórki udało się osiągnąć zaledwie kilka dni po jej starcie, ale przez cały czas ważyły się losy atrakcji dodatkowych. Teraz wiemy już, że Chernobylite zdołało uzbierać 206 tysięcy dolarów, czyli ponad dwukrotnie więcej niż zakładano. Dzięki temu elektrownia będzie znacznie większa i możliwa do zwiedzenia, pojawią się dodatkowe wersje językowe, a gra zostanie udźwiękowiona nagraniami realnych odgłosów Zony. Bohater nauczy się też modyfikować broń i tworzyć amunicję, ale na ten moment twórcy nie ujawnili jeszcze żadnych szczegółów.

Zgodnie z obietnicami przekroczenie progu 200 tysięcy dolarów oznacza, że szykuje nam się wycieczka do tzw. Czerwonego Lasu, czyli jednego z najbardziej napromieniowanych miejsc na świecie. Wziąwszy pod uwagę czyhające tam niebezpieczeństwa, niezwykle pomocny może okazać się nowy towarzysz. Tarakan spędził znaczną część swego życia w osamotnieniu, starając się przetrwać w ekstremalnych warunkach narzucanych przez Strefę Wykluczenia. Długotrwałe odosobnienie i potworności, które widział, wpłynęły na jego psychikę – zapomniał kim jest, a niepokojące wizje mieszające się w jego umyśle ze strzępkami wiedzy naukowej sprawiły, że stał się czym w rodzaju „techno-szamana”, toczącego niekończącą się wojnę z osobnikiem zwanym Królem Szczurów.

Pierwsze wrażenia z sesji z Chernobylite znajdziecie w CDA 06/2019.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Chyba każdy, kto zaliczył Wiedźmina 3 wraz z dodatkami, pamięta to przejmujące uczucie pustki po jego przejściu. Bo to naprawdę był koniec, nic więcej się nie wydarzy, a my nigdy nie poznamy dalszych losów Geralta, Ciri, Eskela, Jaskra...

Komentarzy:
0

Rodzimym graczom nie dane było zagrać w polskie wersje L.A. Noire, Life is Strange lub The Walking Dead... Zaraz, czy aby na pewno?

Komentarzy:
23

40 lat temu frachtowiec kosmiczny USCSS Nostromo otrzymał sygnał pochodzący z księżyca o oznaczeniu kodowym LV-426. Komputer pokładowy, nazywany Matką, wybudził załogę, która zdecydowała się sprawdzić sygnał...

Komentarzy:
6

Zmarł ponad pół wieku temu. Był żołnierzem i dezerterem, głosem pokolenia i ucieleśnieniem rebelii. Duszą Night City. Zapłacił za to słuszną cenę.

Komentarzy:
9

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z