Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITChernobylite: Nowe dzieło The Farm 51 ufundowane, czas na cele dodatkowe

Cursian niedziela, 21 kwietnia 2019, 20:50 News

W planach między innymi system tworzenia amunicji.

No i stało się. Jak można się było spodziewać na krótko po pokazaniu obszernego materiału z rozgrywką, The Farm 51 zdołało dozbierać brakujące pieniądze i z powodzeniem zakończyć kickstarterową zbiórkę, dzięki której Chernobylite wzbogaci się o znacznie lepiej odwzorowaną i możliwą do zwiedzenia czarnobylską elektrownię. Twórcy nie zamierzają rzecz jasna spoczywać na laurach i przez niecałe trzy tygodnie, jakie pozostały do końca akcji, spróbują zebrać fundusze na realizację kolejnych celów:

Jeśli na koncie pojawi się łącznie 120 tysięcy dolarów (w chwili, gdy to piszę, jest trochę ponad 108 tysięcy), gra doczeka się dodatkowych wersji językowych. Przy 130 tysiącach możemy liczyć na system tworzenia amunicji i "elementów" broni (zapewne akcesoriów w rodzaju tłumików itd.), zaś przy 150 usłyszymy odgłosy nagrane w prawdziwej Strefie Wykluczenia. Więcej szczegółów mamy poznać w najbliższym czasie.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 22 kwietnia 2019, 21:19   LordOfLight
I to że jest to normalna firma a nie studio indie nie zmienia faktu że mogą robić zbiórkę. Płacąc na to i tak dostajesz w większości przypadków pełna grę i jakieś pierdułki więc nie widzę problemu, to tylko.szansa żeby zgarnąć coś dobrego dodatkowego za cenę normalnej gry. Jak ktoś wierzy w projekt to niech płaci
poniedziałek, 22 kwietnia 2019, 21:13   LordOfLight
@down tak, bo nikt nie każe Ci finansować tej gry i mimo wszystko możesz w nią grać jak wyjdzie.
Mikrotransakcje są złe jak wpływają na rozgrywkę, nikt raczej nie ma spiny o to że możesz kupić sobie kluczyk do skrzynki w CS lub czapkę do TF:)
poniedziałek, 22 kwietnia 2019, 20:37   Redsun
Aha, czyli jałmużna (przypominam, nie indy, tylko sporej firmy, ktorej ostatni tytuł bym finansowym sukcesem) na tytuł okej, mikrotransakcje złe? Czekam na wyjasnienie logiki osobników ponizej :)
poniedziałek, 22 kwietnia 2019, 14:43   deanambrose
@Quassimodo - albo niech chociaż avek zmieni :(
poniedziałek, 22 kwietnia 2019, 11:34   CzlowiekKukurydza
Wsparłbym, ale ten projekt wydaje się zbyt ambitny. Mam wrażenie, że gra będzie w miarę dobra, ale krótka albo długa i słaba. Mimo wszystko trzymam kciuki.
poniedziałek, 22 kwietnia 2019, 9:46   pombywa
Kurczaki. Wsparłbym, ale muszę się wstrzymać- żadna z opcji nie dodaje gry na konsolę :-) Ale bede grał w ger. :-)
poniedziałek, 22 kwietnia 2019, 2:52   Gavriel6
Ja bym tak slepo nie wierzył w założenia tworców, Phoenix Point tez miał byc "na Steama", do momentu, kiedy Gollop postanowił sobie dorobić i dopisać "po roku" do informacji o platformach, tu równie dobrze może byc tak samo, wystarczy, że wysmaruja jakies lewe usprawiedliwienie, a bo to chcą lepszy produkt dostarczyć, a bo inny silnik, a bo praca ich przerosła, i juz, czasowy ekskluziw na Epic Store gotowy.
poniedziałek, 22 kwietnia 2019, 1:35   Quassimodo
@ Macc Co k@!a "język docelowy to śląski lub gliwicki" Gliwicki język serio?!?!
@ Redsun weż się chłopie sam zbanuj wyświadczysz przysługę wszystkim.
poniedziałek, 22 kwietnia 2019, 0:33   LordOfLight
@down
Get the digital copy of Chernobylite on Steam as soon as it's ready for Early Access and final release.
To fragment że zbiórki
poniedziałek, 22 kwietnia 2019, 0:07   Gavriel6
hyhyhy, ja jestem ciekaw, czy Farma pąstąpi jak reszta devów ostatnimi czasy, i NAGLE ogłosi, że Chernobylite będzie czasowo dostępny jako Epic exclusive, wszak ta inicjatywa powstała dla indie devów, jakby nie patrzeć, nigdzie nie mówili, żę MA być na Steam-a na premierę

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

20-osobowy zespół, kilkadziesiąt wyjazdów do Czarnobyla, 114 lustrzanek, ponad 3000 wspierających na Kickstarterze, 200 tysięcy wpłaconych dolarów. Duże liczby i nie mniejsze oczekiwania – oto Chernobylite.

Komentarzy:
1

Bunt (ang. Riot) – rzeczownik

(1.1) sprzeciw, protest, opór

(1.2) wystąpienie grupy ludzi przeciwko jakiejś władzy

Komentarzy:
40

Zbiórka na Kickstarterze może być iskrą, która rozpali głowy odbiorców, roznieci zainteresowanie mediów i stanie się początkiem gorących biznesowych przyjaźni. Ci, którzy ją odpalili, przestrzegają jednak: igrając z ogniem, łatwo się sparzyć.

Komentarzy:
0

Polacy z SoulFire tworzą prequel Gothica, którego akcja ma się toczyć na dekadę przed utkaniem magicznej bariery, a za scenografię posłuży wyspa, gdzie dołączymy do strażników miejskich lub gildii kupieckiej. Zagadka: o jaki projekt chodzi?

Komentarzy:
4

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z