Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Chernobylite: Prawie pół godziny wycieczki po Strefie Wykluczenia [WIDEO]

Cursian piątek, 19 kwietnia 2019, 12:10 News

Rozbudowa kryjówki, przekradanie się za plecami wrogów i niepokojące majaki.

Polskie studio The Farm 51, znane głównie z Get Even i World War 3, wystartowało jakiś czas temu z kickstarterową zbiórką na rzecz swego najnowszego projektu – osadzonego w „stalkerskich” realiach Chernobylite. Dodatkowe pieniądze mają posłużyć do wzbogacenia gry o elementy, których nie przewidywano w podstawowym projekcie. Wiele wskazuje na to, że akcja zakończy się powodzeniem, bo w chwili, gdy to piszę, na koncie gry spoczywa blisko 91 000 dolarów, a do celu brakuje zaledwie 9 000.

Jeśli rozważaliście dorzucenie się do projektu, ale brakowało wam konkretnego materiału, który pokazałby, w co właściwe inwestujecie, zerknijcie na najnowszy filmik promocyjny. Autorzy zaprezentowali na nim kilka kluczowych elementów, między innymi rozbudowę kryjówki, relacje z towarzyszami, przekradanie się za plecami przeciwników czy spotkania ze zjawiskami nadnaturalnymi:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 23 kwietnia 2019, 15:39   Hagan
@Debosy - tym bardziej że potem nadejdzie STALKER 2 i pozamiata. To jest prawdziwy król postapo, na którego powrót powinniśmy czekać jak Śródziemie na Aragorna. Sądzę że Metro 20XX już się wyczerpało, bez względu na to jakie zakończenie wybraliśmy w Exodus, historia dobiegła końca i nie ma sensu jej kontynuować.
wtorek, 23 kwietnia 2019, 8:49   PowerMint
*narzekają (powinna być opcja edycji postów)
wtorek, 23 kwietnia 2019, 8:39   PowerMint
"Uwielbiam" gdy gra jeszcze nie wyszła a już wszyscy niekajania, że to czy tamto jest złe albo, że będzie nisko budżetowa. Pogadamy dopiero jak wyjdzie. Mnie się ten projekt podoba, nawet jak do końca nie spełnią założonych oczekiwań to i tak fajnie, że Polacy zaczynają tworzyć takie tytuły.
sobota, 20 kwietnia 2019, 17:09   Debosy
Wygląda na strasznego budżetowca. Niestety raczej nie spróbuję.
sobota, 20 kwietnia 2019, 12:13   fanboyfpsow
Graficznie nie powiem wygląda ładnie. Foto grametria robi swoje ale sama grafika to za mało . Gamplay jakoś nie zachwyca. Zastanawiam się czy ruszyć ww3 bo ostatnim razem brakuje mi jakiegoś Fpsa w stylu bf 3 i 4 ale to dopiero early acses więc może być jeszcze sporo błędów i bugów.
sobota, 20 kwietnia 2019, 10:28   paintball_X
Podoba mi się koncept. Mało strzelania, dużo łażenia, rewolwer który faktycznie jest przydatny a nie jak w większości gier. Nie podoba mi się budowanie bazy a'la Fallout 4 ale klimat jest. Nie oczekuję tutaj gry na miarę Tripple A, ale niech to przynajmniej będzie pozbawione błędów i ma klimat!
sobota, 20 kwietnia 2019, 9:24   skurczybyczek666
To dopiero pre-alpha, a niektórzy już narzekają. Z tą grą może być lepiej niż się wydaje na obecnym etapie prac.
piątek, 19 kwietnia 2019, 22:11   Gavriel6
Jest pewien potencjał, ale wątpie, czy te sto patoli im pomoże, tu trzeba naprawdę sporo pracy włożyć, żeby to spełniało standardy powyżej tytułu z early access. Ale hardbass jest prikol, szkoda, że nie ma go jako osobnej ścieżki nigdzie.
piątek, 19 kwietnia 2019, 21:10   dxh11
Wygląda bardzo słabiutko...
Za mały budżet, za słabe studio - według mnie nie podołają.
piątek, 19 kwietnia 2019, 16:27   DarZ
Kolejna polska gra reklamowana gdzie się tylko da tylko dlatego, że jest polska. A po premierze - jak zwykle - okaże się kiepskim średniakiem, który równie kiepsko się sprzeda.
Meh.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
4

Trochę zwłok, trochę k6, czyli standardowy tydzień w tej branży.

Komentarzy:
1

Choć chyba każdy kiedyś miał styczność z pinballem, to wiedza na temat jego historii, ewolucji, zasad działania itd. wcale powszechna nie jest. Czas to naprawić.

Komentarzy:
11

Myśl na dziś: Każda choroba jest śmiertelna, jeśli tylko dobrze wyguglować.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z