Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Chernobylite: Wspomóż na Kickstarterze nową grę twórców Get Even [WIDEO]

rajmund czwartek, 11 kwietnia 2019, 18:26 News

No chyba, że nie chcesz pospacerować po Czarnobylskiej Strefie Wykluczenia.

Nowy projekt The Farm 51 - gliwickiego studia, które dało światu m.in. Get Even i World War 3 - ma nas zabrać w okolice zniszczonej elektrowni w Czarnobylu. Główne atrakcje Chernobylite to otwarty świat i technologia fotogrametrii, dzięki której oprawa graficzna ma wyglądać bardzo wiarygodnie (ale niekoniecznie tak nudno, jak w rzeczywistości). Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, twórcy właśnie uruchomili kampanię na Kickstarterze, która ma wesprzeć powstanie tytułu.

The Farm 51 poświęciło już pięć lat na dopracowywanie autorskiej technologii Reality 51, która ma pozwolić na odwzorowanie Zony z jak największą liczbą szczegółów. W postapokaliptycznym świecie natrafimy na innych stalkerów, ale twórcy radzą do nich podchodzić z dystansem, ponieważ nigdy nie wiadomo, co ich motywuje. Warto być ostrożnym tym bardziej, że nasze decyzje mają mieć znaczenie dla całego otoczenia.

Gra ma zezwolić nie tylko na walkę z przerażającymi potworami z alternatywnej rzeczywistości, lecz także przetestowanie szarych komórek i sprawdzenie naszej wiedzy z zakresu fizyki czy chemii. Nie zabraknie motywów survivalowych oraz craftingowych, cała opowieść ma zaś być odpowiednio klimatyczna oraz nieliniowa. Dodatkową atrakcją będzie głos Aleksandra Vilkova, który znamy doskonale ze Stalkerów oraz gier z serii Metro. W Chernobylite wcieli się on w postać Igora, głównego bohatera gry.

Próbkę jego możliwości możemy usłyszeć na najnowszym zwiastunie:

Twórcy sami zachęcają do swojego najnowszego tytułu następującymi słowami:

Odważnych zapraszamy do wkroczenia do tego mrocznego, postapokaliptycznego świata, w którym rzeczywistość miesza się z urojeniami, zło wymyka się jakiejkolwiek definicji, a jedyną rzeczą pozwalającą zachować resztki zdrowych zmysłów, jest determinacja w dążeniu do odnalezienia ukochanej i odkrycia tajemnic z przeszłości.

Chernobylite ma się ukazać na PC oraz niesprecyzowanych konsolach. Zbiórka na Kickstarterze ma umożliwić twórcom przebudowę niektórych elementów gry oraz dodanie nowych rozwiązań. The Farm 51 pragnie uzbierać w tym celu 100 tysięcy dolarów.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 13 kwietnia 2019, 10:18   sawbona
Zdecydowanie coś im wpłacę
piątek, 12 kwietnia 2019, 9:30   mbwrobel
"Zarobili 12 mln na WW3 i proszą o 100 tys. Co?" - taki ruch pozwala zbadać jakie jest zainteresowanie grą.
piątek, 12 kwietnia 2019, 9:13   mateinho32
Zarobili 12 mln na WW3 i proszą o 100 tys. Co?
czwartek, 11 kwietnia 2019, 22:53   LordOfLight
Chyba się skupię na te 40$...
czwartek, 11 kwietnia 2019, 21:01   Zalew7
Polski STALKER 2 ;D Chyba poważnie się zastanowię żeby ich wspomóc.

O autorze

rajmund

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

20-osobowy zespół, kilkadziesiąt wyjazdów do Czarnobyla, 114 lustrzanek, ponad 3000 wspierających na Kickstarterze, 200 tysięcy wpłaconych dolarów. Duże liczby i nie mniejsze oczekiwania – oto Chernobylite.

Komentarzy:
1

Bunt (ang. Riot) – rzeczownik

(1.1) sprzeciw, protest, opór

(1.2) wystąpienie grupy ludzi przeciwko jakiejś władzy

Komentarzy:
40

Zbiórka na Kickstarterze może być iskrą, która rozpali głowy odbiorców, roznieci zainteresowanie mediów i stanie się początkiem gorących biznesowych przyjaźni. Ci, którzy ją odpalili, przestrzegają jednak: igrając z ogniem, łatwo się sparzyć.

Komentarzy:
0

Polacy z SoulFire tworzą prequel Gothica, którego akcja ma się toczyć na dekadę przed utkaniem magicznej bariery, a za scenografię posłuży wyspa, gdzie dołączymy do strażników miejskich lub gildii kupieckiej. Zagadka: o jaki projekt chodzi?

Komentarzy:
4

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z