12
20.01.2022, 20:45Lektura na 1 minutę
CD-Action

CD-Action i aukcje WOŚP

Tradycyjnie, jak co roku, wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy naszymi aukcjami gadżetów.

Wraz z wydawnictwem Insignis przygotowaliśmy aukcję z zestawem książek dla graczy w różnym wieku. Można powiedzieć, że to pakiet rodzinny, bo znajdzie się tu coś i dla najmłodszych, i dla koneserów ładnych wydań, i dla fanów literatury SF czy fantasy.

CD-Action i Insignis

Drugi pakiet został przygotowany dzięki uprzejmości firmy Cenega. Miłośnicy kolekcjonerek nie powinni być zawiedzeni, bo jest w nim parę rzadkich okazów.

CD-Action i Cenega

Trzeci zestaw to gadżety przygotowane przez redakcję oraz przekazane przez naszych redaktorów. Będzie on atrakcyjny szczególnie dla fanów Resident Evil, kapitana Tsubasy oraz Chernobylite.

Aukcja CD-Action

Zapraszamy do licytowania.

Niestety ze względów logistycznych nie mamy możliwości zorganizowania w tym roku aukcji z pismem czy albumem i podpisami redaktorów, a z kolei sytuacja epidemiologiczna jeszcze przez jakiś czas wyklucza możliwość zjedzenia z redakcją wspólnej pizzy.


Czytaj dalej

Redaktor
Tomasz „Ghost” Matusik

Z redakcją byłem związany przez ponad 20 lat. Nie pisałem zbyt dużo, ale w inny sposób się udzielałem. Zajmowałem się forum, reklamacjami, sklepem, konkursami, infrastrukturą IT w redakcji, opieką nad praktykantami, nadzorowaniem tworzenia nowych serwisów i ogarnianiem całej masę innych spraw. Teraz mam inne zajęcie. Coś tam pewnie jeszcze będę się udzielał, ale zdecydowanie rzadziej niż kiedyś.

Profil
Wpisów792

Obserwujących3

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze