Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Sigil: Premiera duchowego następcy Dooma dopiero w kwietniu

Kaladin wtorek, 19 lutego 2019, 18:33 News

John Romero chce dopilnować, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik.

Sigil to produkcja współtworzona przez Johna Romero, projektanta, który odpowiadał m.in. za Dooma (tego pierwszego, z 1993 roku). Tytuł nieoczekiwanie zapowiedziano w grudniu zeszłego roku, a sam projekt jest tzw. megawadem, czyli zbiorem nowych poziomów i wyzwań do klasycznego shootera. Fani, którzy zdecydowali się zakupić paczkę, mogli wybierać z kilku edycji specjalnych (np. Beast Boksa, który zawierał m.in. statuetkę w postaci wbitej na pal głowy Romero). Dziewięć nowych poziomów i kilka wcześniej niewidzianych aren do trybu deathmatch miało zagościć na dyskach fanów już w połowie lutego, jednakże wygląda na to, że premiera przesunęła się aż na kwiecień.

O opóźnieniu poinformował sam Romero, wystosowując oświadczenie na stronie projektu. Znajdziecie je poniżej:

Chciałem was poinformować o postępach w pracach nad Sigilem. Niestety, w trakcie produkcji pojawiło się kilka problemów, a ja chcę mieć pewność, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. Rozpoczniemy wysyłanie Big Boksów oraz Beast Boksów w kwietniu. Oznacza to również, że darmowe kopie Sigila nie będą rozsyłane, dopóki wszystkie pudełka z grą nie trafią do swoich adresatów. Dziękuję za waszą cierpliwość oraz przepraszam za wszelkie niedogodności.


Jeśli chcieliście dołączyć do elitarnego grona nabywców edycji specjalnych produkcji, to z przykrością muszę was poinformować, że wszystkie rozeszły się jeszcze w grudniu. Jeśli jednak posiadacie oryginalnego Dooma z 1993 roku, to możecie liczyć na darmową kopię Sigila – w kwietniu powinna otworzyć się możliwość bezpłatnego pobrania megawada.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 20 lutego 2019, 18:06   Keepo7
@longin - Nie chce mi sie sprawdzac czy tak serio napisał, ale jak tak to hipokryzja lekko, bo sam napierdala jedną gre w kółko jak From Software. A Romero nie bez powodu ma łatke ojca level designu.
środa, 20 lutego 2019, 14:28   AdeKK
Niestety ale Daikatana odcisnęła takie piętno, że jak gdziekolwiek słyszę Romero to uciekam czym prędzej :D
środa, 20 lutego 2019, 10:58   longin
Carmack świetnie odpowiedział zapytany o pracę w Id - Najlepsze czasy są tu i teraz, a nie gdzieś za nami dawno temu. Romero tym życiem wyłącznie przeszłością zachowuje się jak stary dziadek, który powoli zwija się z tego świata
wtorek, 19 lutego 2019, 20:27   lukegaX
Pewnie się okaże że to będzie taka sobie fanowska kampania.

O autorze

Kaladin

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Myśl na dziś: Uważaj! Jeżeli zranisz się po weselu, już się nigdy nie zagoi!

Komentarzy:
0

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
5

W dyskusji o kale nie mogło zabraknąć Edmunda McMillena.

Komentarzy:
2

Myśl na dziś: ucz się na błędach ludzi, którzy słuchają twoich dobrych rad.

Komentarzy:
4

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z