Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

New World: Amazon pokazuje fragmenty rozgrywki ze swego MMO [WIDEO]

Cursian sobota, 9 lutego 2019, 12:05 News

Na moje oko jest jeszcze nad czym pracować.

Amazon coraz odważniej poczyna sobie na rynku gier. Według niedawnych doniesień firma zamierza stanąć w szranki m.in. z Microsoftem, EA oraz Google i opracowuje własną platformę do streamowania gier. Nieoficjalnie mówi się, że miałby wystartować w 2020 roku. Niewykluczone, że jednym z pierwszych tytułów, które na nią trafią, będzie New World, czyli zapowiedziane w 2016 roku MMO autorstwa Amazon Game Studios. Tytuł rzuci graczy w realia alternatywnej wersji XVII wieku i zaproponuje im wcielenie się w kolonistów, starających się wydrzeć dla cywilizacji nowy kawałek lądu. Skusić ma ich między innymi ogromna swoboda wyboru i możliwość popchnięcia swego wirtualnego żywota w dowolnym niemal kierunku. Bardzo duże znaczenie mają mieć interakcje pomiędzy grającymi, o czym więcej poczytacie TUTAJ.

Pomijając króciutkie zwiastuny i oficjalne filmiki z rozgrywką, do tej pory nie mieliśmy okazji, by zobaczyć te wszystkie atrakcje w działaniu. Dzięki materiałom przygotowanym przez VentureBeat, Wccftech i PC Gamera możemy wreszcie sami ocenić aktualny stan gry.

 

 

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 10 lutego 2019, 16:36   2real4game
Przede wszystkim, to bez dużego problemu można się było dostać do zamkniętej alfy, także wcale nie było to takie trudne.
sobota, 9 lutego 2019, 20:56   Scouser
Te siege to co 10 na 10? Słabo...

O autorze

Cursian

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Parametry nadchodzącej konsoli Sony pojawiły się w anonimowym wpisie na forum Beyond3D. Sugeruje to fejka, ale kilka lat temu w identyczny sposób zdradzono wnętrzności Wii U, a do tego nieoficjalne informacje dotyczące PS5 wydają się bardzo sensowne.

Komentarzy:
24

Najpierw było E3, na którym po raz pierwszy pokazano na żywo rozgrywkę. Potem – również podczas E3 – zamknięta prezentacja, w której sam trzymałem pada. Niezła. Ostatnio przyjąłem jednak na klatę całego kombosa: zaczęło się od paru godzin z pierwszymi misjami oraz endgame’em w Londynie, potem była zamknięta beta dla VIP-ów, a na koniec otwarta, już dla wszystkich. I mimo paru problemów nie mogę się doczekać premiery!

Komentarzy:
16

To topowy model GeForce’a RTX 2080 w ofercie MSI, a wyróżnia się nie tylko rozbudowanym systemem podświetlania. I całe szczęście, bo RGB nie każdego przecież interesuje.

Komentarzy:
22

Recenzja The Settlers History Collection w aktualnym numerze CDA miała pierwotnie zawierać ramkę na całą stronę, jednak z powodu braku miejsca musieliśmy opublikować tekst bez niej. Przy okazji recenzji zagrałam również w te części Settlersów, które wcześniej omijałam z daleka – oto mój bardzo zwięzły i osobisty ranking, który nie wszedł do pisma.

Komentarzy:
59

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z