Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

New World: Amazon pokazuje fragmenty rozgrywki ze swego MMO [WIDEO]

Cursian sobota, 9 lutego 2019, 12:05 News

Na moje oko jest jeszcze nad czym pracować.

Amazon coraz odważniej poczyna sobie na rynku gier. Według niedawnych doniesień firma zamierza stanąć w szranki m.in. z Microsoftem, EA oraz Google i opracowuje własną platformę do streamowania gier. Nieoficjalnie mówi się, że miałby wystartować w 2020 roku. Niewykluczone, że jednym z pierwszych tytułów, które na nią trafią, będzie New World, czyli zapowiedziane w 2016 roku MMO autorstwa Amazon Game Studios. Tytuł rzuci graczy w realia alternatywnej wersji XVII wieku i zaproponuje im wcielenie się w kolonistów, starających się wydrzeć dla cywilizacji nowy kawałek lądu. Skusić ma ich między innymi ogromna swoboda wyboru i możliwość popchnięcia swego wirtualnego żywota w dowolnym niemal kierunku. Bardzo duże znaczenie mają mieć interakcje pomiędzy grającymi, o czym więcej poczytacie TUTAJ.

Pomijając króciutkie zwiastuny i oficjalne filmiki z rozgrywką, do tej pory nie mieliśmy okazji, by zobaczyć te wszystkie atrakcje w działaniu. Dzięki materiałom przygotowanym przez VentureBeat, Wccftech i PC Gamera możemy wreszcie sami ocenić aktualny stan gry.

 

 

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 10 lutego 2019, 16:36   2real4game
Przede wszystkim, to bez dużego problemu można się było dostać do zamkniętej alfy, także wcale nie było to takie trudne.
sobota, 9 lutego 2019, 20:56   Scouser
Te siege to co 10 na 10? Słabo...

O autorze

Cursian

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Adam tłumaczy filmy i seriale, a po godzinach: pisze o grach. Dawid prowadzi własną działalność gospodarczą, a po godzinach: pisze o grach. Joachim doktoryzuje się z filologii polskiej, a po godzinach: pisze o grach. Olek tworzy gry. A po godzinach: pisze o grach.

Komentarzy:
83

Jak blisko prawdy byli twórcy Elite Dangerous czy No Man’s Sky?

Komentarzy:
12

Po pierwsze: to nie żadne ACTA 2...

Komentarzy:
170

To najbardziej rozbudowana aplikacja czatowa, jaką kiedykolwiek widziałem!

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z