Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

New World: Amazon prezentuje zalesiony region mapy [WIDEO]

hraboll czwartek, 11 października 2018, 15:20 News

Design lokacji wypada całkiem nieźle.

New World – MMORPG autorstwa ekipy Amazon Game Studios – wreszcie doczekało się oficjalnego gameplayu. Na pierwszy ogień poszła dość krótka prezentacja jednego z większych regionów mapy.

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami świat gry będzie otwarty i jednocześnie naprawdę rozległy. Przeniesiemy się do alternatywnego XVII wieku, aby poznać historię osadników, którzy odkrywają nowy kontynent i niedługo potem postanawiają go skolonizować. New World położy duży nacisk na kooperację, eksplorację, a także budowane żywej, stale ewoluującej społeczności. Gracze będą zbierać surowce, aby następnie móc wytwarzać nowy ekwipunek (zarówno bronie, jak i magiczne eliksiry) oraz wznosić kompleksowe fortyfikacje. Gdy już okrzepniemy, nabierzemy odpowiedniej siły, wtedy wyruszamy na podbój nowych terenów. Przyłączanie nowych ziem do naszego państewka daje szansę na rozwój różnego typu gildii (rzemieślników, najemników, poszukiwaczy i architektów). Co ciekawe, będziemy mogli pobierać daninę od graczy zamieszkujących nasze terytorium, jednocześnie oferując im pomoc i ochronę.

Mimo wszystko w grze znajdzie się miejsce na rywalizację z innym graczami. Podobno zabawa PvP czerpie pewne wzorce z produkcji pokroju Chivalry czy Mount & Blade. Co jednak warte podkreślenia, nieuzasadnione zabijanie innych osadników może doprowadzić nas do trudnej potyczki z łowcami głów. Jeśli już mowa o walce, developer odda do naszej dyspozycji muszkiety, materiały wybuchowe, tradycyjną broń białą oraz magię. W przypadku porażki (tj. śmierci postaci) stracimy cały ekwipunek, który może zostać zrabowany przez innych graczy. Warto zauważyć, że New World stawia na bezklasowy rozwój postaci. Gracze będą mogli swobodnie eksperymentować z różnymi umiejętnościami oraz w łatwy sposób zmieniać specjalizację.

Jeszcze nie wiemy, kiedy gra zadebiutuje na rynku.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 12 października 2018, 11:07   2real4game
Chcecie grę sprawdzić, to zapiszcie się do zamkniętej alfy. Nie jest trudno się załapać.
piątek, 12 października 2018, 0:21   Auron25
Okej, animacja biegu jest za szybka, wygląda to niestety słabo.
czwartek, 11 października 2018, 20:10   Scouser
W sensie prezentacja mapy na której nie ma co robić i poczekają jak będą gracze - i co oni wymyślą? Czuję dramat ale mam nadzieję, że zrobią dużo dużo więcej niż ładną pustą mapę.
czwartek, 11 października 2018, 19:22   GeDo
Zapowiada sie ciekawie,sama gra troche przypomina Gothica:D

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Parametry nadchodzącej konsoli Sony pojawiły się w anonimowym wpisie na forum Beyond3D. Sugeruje to fejka, ale kilka lat temu w identyczny sposób zdradzono wnętrzności Wii U, a do tego nieoficjalne informacje dotyczące PS5 wydają się bardzo sensowne.

Komentarzy:
24

Najpierw było E3, na którym po raz pierwszy pokazano na żywo rozgrywkę. Potem – również podczas E3 – zamknięta prezentacja, w której sam trzymałem pada. Niezła. Ostatnio przyjąłem jednak na klatę całego kombosa: zaczęło się od paru godzin z pierwszymi misjami oraz endgame’em w Londynie, potem była zamknięta beta dla VIP-ów, a na koniec otwarta, już dla wszystkich. I mimo paru problemów nie mogę się doczekać premiery!

Komentarzy:
16

To topowy model GeForce’a RTX 2080 w ofercie MSI, a wyróżnia się nie tylko rozbudowanym systemem podświetlania. I całe szczęście, bo RGB nie każdego przecież interesuje.

Komentarzy:
22

Recenzja The Settlers History Collection w aktualnym numerze CDA miała pierwotnie zawierać ramkę na całą stronę, jednak z powodu braku miejsca musieliśmy opublikować tekst bez niej. Przy okazji recenzji zagrałam również w te części Settlersów, które wcześniej omijałam z daleka – oto mój bardzo zwięzły i osobisty ranking, który nie wszedł do pisma.

Komentarzy:
59

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z