Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

New World: Amazon prezentuje zalesiony region mapy [WIDEO]

hraboll czwartek, 11 października 2018, 15:20 News

Design lokacji wypada całkiem nieźle.

New World – MMORPG autorstwa ekipy Amazon Game Studios – wreszcie doczekało się oficjalnego gameplayu. Na pierwszy ogień poszła dość krótka prezentacja jednego z większych regionów mapy.

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami świat gry będzie otwarty i jednocześnie naprawdę rozległy. Przeniesiemy się do alternatywnego XVII wieku, aby poznać historię osadników, którzy odkrywają nowy kontynent i niedługo potem postanawiają go skolonizować. New World położy duży nacisk na kooperację, eksplorację, a także budowane żywej, stale ewoluującej społeczności. Gracze będą zbierać surowce, aby następnie móc wytwarzać nowy ekwipunek (zarówno bronie, jak i magiczne eliksiry) oraz wznosić kompleksowe fortyfikacje. Gdy już okrzepniemy, nabierzemy odpowiedniej siły, wtedy wyruszamy na podbój nowych terenów. Przyłączanie nowych ziem do naszego państewka daje szansę na rozwój różnego typu gildii (rzemieślników, najemników, poszukiwaczy i architektów). Co ciekawe, będziemy mogli pobierać daninę od graczy zamieszkujących nasze terytorium, jednocześnie oferując im pomoc i ochronę.

Mimo wszystko w grze znajdzie się miejsce na rywalizację z innym graczami. Podobno zabawa PvP czerpie pewne wzorce z produkcji pokroju Chivalry czy Mount & Blade. Co jednak warte podkreślenia, nieuzasadnione zabijanie innych osadników może doprowadzić nas do trudnej potyczki z łowcami głów. Jeśli już mowa o walce, developer odda do naszej dyspozycji muszkiety, materiały wybuchowe, tradycyjną broń białą oraz magię. W przypadku porażki (tj. śmierci postaci) stracimy cały ekwipunek, który może zostać zrabowany przez innych graczy. Warto zauważyć, że New World stawia na bezklasowy rozwój postaci. Gracze będą mogli swobodnie eksperymentować z różnymi umiejętnościami oraz w łatwy sposób zmieniać specjalizację.

Jeszcze nie wiemy, kiedy gra zadebiutuje na rynku.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 12 października 2018, 11:07   2real4game
Chcecie grę sprawdzić, to zapiszcie się do zamkniętej alfy. Nie jest trudno się załapać.
piątek, 12 października 2018, 0:21   Auron25
Okej, animacja biegu jest za szybka, wygląda to niestety słabo.
czwartek, 11 października 2018, 20:10   Scouser
W sensie prezentacja mapy na której nie ma co robić i poczekają jak będą gracze - i co oni wymyślą? Czuję dramat ale mam nadzieję, że zrobią dużo dużo więcej niż ładną pustą mapę.
czwartek, 11 października 2018, 19:22   GeDo
Zapowiada sie ciekawie,sama gra troche przypomina Gothica:D

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Tym, co sprawia, że Farming Simulator rok po roku przykuwa do monitorów setki tysięcy graczy na wiele tygodni, jest nie tylko wciągająca rozgrywka. Równie duże znaczenie ma społeczność zgromadzona wokół produkcji – i tworzone przez nią mody. Bardzo dużo modów. 

Komentarzy:
3

Ponad pół miliona egzemplarzy pudełkowych sprzedanych od 2012 roku w Polsce, ponad 100 tysięcy wiernych fanów nad Wisłą i społeczność żywo wymieniająca się doświadczeniami. To nie FIFA ani Call of Duty, to Farming Simulator.

Komentarzy:
2

Duży, szybki, z LED-ami i obsługą G-Synca. Nowy monitor LG świetnie nadaje się do grania.

Komentarzy:
10

Firma Vault-Tec zaprojektowała i zbudowała 122 schrony przeciwatomowe zwane kryptami. Oficjalnie miały one stać się schronieniem dla całej populacji USA, w praktyce dostali się do nich nieliczni wybrańcy, których szczęśliwcami bynajmniej nazwać nie można.

Komentarzy:
26

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z