Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HIT[UPDATE 28.06] Ciąg dalszy spekulacji na temat nowej gry Blizzarda

CormaC środa, 25 czerwca 2008, 8:41 News
Blizzard - logo
Blizzard - logo

Prócz grafiki strona Blizzarda skrywa jeszcze jedną tajemnicę. W jej kodzie znaleziono linki do innych obrazków. Fani twierdzili, że zapowiadają one Diablo.

Układanka z Blizzard.com - wersja z 27.06.08
Układanka z Blizzard.com - wersja z 27.06.08
Notes z wizerunkiem Diablo (gadżet z Worldwide Invitational)
Notes z wizerunkiem Diablo (gadżet z Worldwide Invitational)

Internetowi detektywi doszukali się ukrytych linków do dwóch obrazków, które zdają się być elementami 6-częściowej układanki (patrz obok). Pliki z grafikami noszą nazwy "tundra 04.jpg" i "cavern 15.jpg". Wygląda na to, że są to pierwszy i ostatni kawałek układanki, a tak się składa, że czwartą literą alfabetu jest D, zaś piętnastą - O. Sześcioliterowe słowo wyglądałoby więc tak: D _ _ _ _ O. Do imprezy Blizzarda zostało kilka dni. Trzymajmy kciuki za to, żeby rzeczywiście jej motywem przewodnim był trzeci Diabeł.

UPDATE: Na ekranie powitalnym strony Blizzarda pojawił się kolejny symbol. Jest też nowy element układanki - niestety nie pasuje do teorii, że z literek ułoży się tytuł Diablo... Nowy plik ma numer 23 (wskazywałoby na literę W), zatytułowany jest "Icy".

UPDATE 2: Ekran powitalny na Blizzard.com znowu drgnął, pojawił się też kolejny element układanki (zatytułowany "cold" i opatrzony numerem 16). W związku z tym zaktualizowaliśmy obrazek z ułożonymi dotychczacowymi elementami. Na ekranie powitalnym pojawiła się też kolejna runa.

UPDATE 3: Nie ma już chyba wątpliwości, że dwa punkty w centrum planszy powitalnej to oczy (przy okazji - jeśli ktoś jeszcze nie zauważył - runy układają się w pentagram). Pytanie tylko czyje... Nowy element układanki nosi nazwę "Harbinger" i numer 08. Oczywiście zaktualizowaliśmy załączonego do newsa puzzle'a.

UPDATE 4: Mamy już wszystkie elementy układanki (podziękowania dla naszego forumowicza o ksywce palec, który zwrócił mi uwagę na to, że ostatnia jej część też już się pojawiła na serwerze Blizzarda). Jak nietrudno było się domyślić, ostatni plik nosi nazwę "42.jpg", a wkodzie strony opisany jest jako "evil penguin".

UPDATE 5: Ekran powitalny na Blizzard.com jest kompletny - zapaliły się runy. Czekamy na otwarcie Worldwide Invitational i przemówienie, w którym wyjaśni się, że... No chyba, ze będzie Diablo 3, bo w zestawie gadżetów, które dostaje każdy uczestnik imprezy znajduje się notes z wizerunkiem diabła (patrz zdjęcie obok)! To chyba jednoznaczny sygnał.

Zdjęcie notesu pochodzi z serwisu www.worldofwar.net

UPDATE 6: DIABLO! DIABLO! DIABLO! DIABLO! Blizzard potwierdził, że Diablo 3 jest w produkcji!

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Blizzard, RPG, Blizzard Entertainment, CD Projekt, Activision Blizzard,

O autorze

Daniel
Daniel "CormaC" Bartosik

Podobne newsy

Diablo 3: Sporo screenów z pierwotnej, mroczniejszej wersji gry [GALERIA]

News
środa, 13 maja 2020

diablo-3-sporo-screenow-z-pierwotnej-mroczniejszej-wersji-gry-galeria Dużo bardziej w klimacie „dwójki”.

Komentarzy:
16

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
2

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z