Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Apex Legends: Nowa legenda i sezon na początku lutego, wersja na Switcha prawdopodobnie zadebiutuje razem z nimi [WIDEO]

Witold wtorek, 19 stycznia 2021, 10:44 News

W bonusie „radykalne zmiany” na najstarszej mapie.

Gatunek battle royale przebojem wdarł się na grową scenę, w krótkim czasie czyniąc z jego przedstawicieli najpopularniejsze produkcje na rynku. Pojawienie się naśladowców wśród największych firmy branży było jedynie kwestią czasu i nawet jeżeli niektórzy na imprezę nieco się spóźnili (Ubisoft i jego Hyper Scape), Electronic Arts było w stanie ku zaskoczeniu wszystkich wykroić sporą część tortu dla siebie.

Apex Legends było jednym z największych zaskoczeń początku 2019, ale niestety developerom z Respawn Entertainment nie udało się utrzymać rekordowego zainteresowania, jakim cieszył się tytuł po premierze. Wciąż radzi sobie jednak bardzo przyzwoicie, nieustannie (choć nieśpiesznie) rozwijając się o kolejne aktualizacje.

Studio ogłosiło, że 2 lutego (notabene dwa dni przed drugimi urodzinami gry) rozpocznie się ósmy już sezon Apeksa. Wraz z nim do gry trafi nowa legenda – Fuse – którą poznać możemy za sprawą nowej animacji (spokojnie, po 2 minutach wracają kolory).

Aktualizacja przyniesie również „radykalne zmiany” na pierwszej mapie gry, Królewskim kanionie. Szczegółów na razie brak.

Najważniejsza jest jednak inna rewelacja. W opisie powyższego wideo na oficjalnych nieanglojęzycznych kanałach Apeksa (w tym także polskim) pojawiła się informacja o premierze wyczekiwanej od dawna wersji na Nintendo Switcha. Tytuł miałby trafić na tę konsolę również 2 lutego. Wpis szybko usunięto, ale rozsądnym byłoby oczekiwać ze strony studia odpowiedniej zapowiedzij uż na dniach.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 20 stycznia 2021, 6:28   Krax
Fajnie mi się grali na pierwszym sezonie.. . Od drugiego zmienili system lvlowania na jak u wszystkich to podziękowałem.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W odcinku z tego tygodnia odnajdą się przede wszystkim entuzjaści grania we dwoje. A także ci, którzy mają ochotę rzucić wszystko i uciec do lasu.

Komentarzy:
2

To samo co każdego dnia, Pinky. Pijemy wino i mścimy się na ludzkości.

Komentarzy:
7

Czy zdecydujesz się poznać odpowiedzi na wszystkie pytania, jeśli nie będziesz mógł się nimi z nikim podzielić?

Komentarzy:
5

Obchodzę na Twitchu miesiąc urodzinowy i prawie w nic nie gram, a potem przychodzi weekend i panikuję, bo nie mam nic do „Sprawdzam”!

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z