Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Valorant: Już niedługo Killjoy obroni B swoimi wieżyczkami i robotami [WIDEO]

Witold czwartek, 30 lipca 2020, 12:20 News
PC

Zbliżamy się do rozpoczęcia aktu drugiego i Riot powoli odchodzi od CS-owych klimatów.

Kurz po premierze drużynowego FPS-a Riotu już nieco opadł i nie budzi on już może takich emocji, jak parę miesięcy temu, ale popularności odmówić mu nie sposób. Studio nauczone latami doświadczenia przy LoL-u wie jednak, że o uwagę graczy należy walczyć nieustannie, dlatego już za kilka dni rozpocznie się akt drugi (przypomnijmy: nie sezon, akt) odcinka pierwszego.

Zgodnie z obietnicami wraz z nim zadebiutuje nowa postać: Niemka Killjoy. Na polu bitwy użyje rozstawianych wieżyczek, alarmbotów (nie tylko informujących, gdy wróg wejdzie w ich zasięg, ale także zwiększających na krótki czas otrzymywane przez niego obrażenia), obszarowego nanoroju oraz wyłączającego umiejętności przeciwników na 8 sekund Lockdownu. Nie da się ukryć, że pod względem rozgrywki Killjoy prezentuje się nieco odmiennie od reszty ferajny. Cóż, oby się jakoś wpasowała.

Riot szykuje również zmiany w trybie rankingowym. Obok dotychczasowego systemu rang doczekamy się również rang aktu zależnych jedynie od 9 najlepszych zwycięstw i ogólnej liczby wygranych meczów. Jest to rozwiązanie skierowane do osób, „które docierają do najwyższej rangi, a potem zaczynają obawiać się, że ją stracą i ostatecznie przestają grać”. Ponieważ znam ten problem doskonale, pozostaje mi tylko przyklasnąć. Więcej szczegółów TUTAJ.

Akt drugi pierwszego odcinka Valoranta rozpocznie się 4 sierpnia.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 1 sierpnia 2020, 22:02   jeloneq7
Ale EJC, gierka była dobra przed dodaniem Raze, Reyny, a teraz kolejny rak. Dziękuje czas na uninstall.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
2

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z