26.04.2023, 15:45Lektura na 2 minuty
Wideo

Valorant: Nowy zestaw skinów robi wrażenie. Cena 500 zł tym bardziej

Riot Games chyba odleciało w kosmos razem z ceną za nowy zestaw skinów do Valoranta – Radiant Entertainment System. Jedyne 500 złotych i jest wasz.


Patryk „Delighter” Żelazny

Riot Games kontynuuje wspieranie Valoranta w najlepsze. Niedawno dostaliśmy nową mapę, na której możemy się poczuć niczym Indiana Jones, a potem do gry trafiły skiny rodem z Counter-Strike'a. Teraz ukazała się najnowsza aktualizacja wprowadzająca cały zestaw skórek o nazwie Radiant Entertainment System oraz system Premier.

Paczka skórek naprawdę robi wrażenie, a jednocześnie budzi nostalgię. No bo kto by nie chciał np. magazynka do karabinu wyglądającego jak kartridż? Jeszcze do tego z animacją wyjęcia go, przedmuchania i wsadzenia z powrotem do broni? Po prostu złoto. Oprócz samych skinów dorzucono jeszcze masę biletów pozwalających na personalizację, jak przywieszki, graffiti itp. Wiele osób w komentarzach pod zwiastunem przyznało, że ktokolwiek wpadł na ten pomysł, powinien dostać podwyżkę. Riot Games chyba pomyślało o tym samym, a ten plan zamierza sfinansować poprzez horrendalnie wysoką cenę zestawu.

Developerzy wycenili go na 11 900 VP, czyli w przeliczeniu na nasze pieniądze będzie to około 500 złotych. Byłoby ciut taniej, ale kupując najdroższy zestaw wirtualnej waluty nie zmieścimy się o zaledwie 900 VP. No co za pech! Za tę cenę otrzymamy skórki do:

  • Phantoma,
  • Operatora,
  • Bulldoga,
  • Ghosta,
  • broni w zwarciu.

Muszę oczywiście zaznaczyć, że taka cena za wszystko wynika też z tego, że każda ze skórek będzie posiadać kilka wariantów wyglądu, czyli w zasadzie dostajemy jakby trzy zamiast jednej.

Razem z zestawem skinów, do gry wleciała również otwarta beta systemu Premier. To nowy rankingowy tryb gry, który ma pozwolić graczom na tworzenie własnych drużyn.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1758

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane