Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Valorant: Podział na odcinki i akty oraz nowości zmierzające do gry [WIDEO]

Witold wtorek, 30 czerwca 2020, 11:56 News
PC

Riot podkreśla: to nie sezony, to odcinki i akty. 

Valorant nie uzyskał (jeszcze?) statusu porównywalnego z League of Legends, ale już teraz możemy stwierdzić, że zostanie z nami na dłużej. Nawet jeżeli grze brakuje nieco zawartości*, to same podstawy zabawy są naprawdę dobre – a to już jakiś punkt wyjścia.

Riot jest jednak świadomy, iż to wciąż za mało, dlatego w ostatnich tygodniach obok poprawek błędów i zmian balansu dodawano do produkcji kolejne opcje (jak np. możliwość poddawania meczów, tryb rankingowy, pauzy). Anna Donlon, producentka wykonawcza tytułu, w nowym wideo zapowiedziała sporo nowości w akcie II... a także wyjaśniła, czym rzeczone akty są. Trzy takowe tworzyć będą jeden odcinek, trwający ok. 6 miesięcy. Każdy akt przyniesie jednego nowego operatora (czyli otrzymamy sześciu rocznie), nowe wydarzenia fabularne wraz z filmikami czy kolejne przepustki sezonowe. Największe zmiany jak np. świeże mapy do Valoranta trafiać będą przeważnie na początku odcinka, chociaż zdarzyć się mogą wyjątki od tej reguły. Dowiedzieliśmy się również, że kolejny tryb otrzymamy jeszcze w tym odcinku.

Donlon zapowiedziała także wzmożoną walkę z graczami uprzykrzającymi zabawę innym. W studiu powstał specjalny zespół zajmujący się tą kwestią, ale Riot potrzebuje także naszego zaangażowania w sprawę (tj. raportowania negatywnych zachowań).

Niestety, Donlon nie zdradziła żadnych szczegółów dotyczących agenta mającego dołączyć niedługo do obsady ani nowego trybu.

* Z drugiej stron sześć podstawowych map z takiego ET do dziś mi się nie znudziło.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 1 lipca 2020, 0:27   SerwusX
@ja0lek
Nie wiem, więcej znajomych gra w to niż w CSa.
wtorek, 30 czerwca 2020, 16:44   jeloneq7
Gierka jest lepsza od CS:GO, ale Raze i Reyna to rak, a ta mapka z teleportami to jakaś pomyłka.
wtorek, 30 czerwca 2020, 15:22   ja0lek
Mam wrażenie, że ta gra za bardzo nie obchodzi ludzi... Mam rację?

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Valorant: Animowany zwiastun z okazji premiery, nowa mapa, tryb i bohaterka [WIDEO]

News
wtorek, 2 czerwca 2020

valorant-animowany-zwiastun-z-okazji-premiery-nowa-mapa-tryb-i-bohaterka-wideo Aby zagrać w sieciowego FPS-a Blizzarda nie trzeba dłużej oglądać streamów.

Komentarzy:
11

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Ciekawostka: w XVII wieku bobry uważane były za potrawę postną. Z kolei w Innsmouth...

Komentarzy:
3

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z