Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Xbox: Prezentacja gier w drugiej połowie lipca, zapowiedź budżetowego Xboksa w sierpniu?

Witold środa, 1 lipca 2020, 9:13 News

Microsoft wciąż ma asy w rękawie, ale karty na stół wykłada niechętnie.

Sony pod względem marketingu jak na razie prowadzi w walce o nową generację – i to pomimo tego, iż Microsoft pierwszy zaprezentował swoją konsolę, a także wcześniej zorganizował pokaz produkcji zmierzających na Xboksa Series X. Japońska firma postawiła bowiem na jeden mocniejszy cios (drugi zada według pogłosek w sierpniu), gdy gigant z Redmond zdecydował się na całą serię skromniejszych imprez. Cała nadzieja fanów Xboksa skupiona jest więc na zapowiedzianym na lipiec wydarzeniu, po którym obiecujemy sobie naprawdę dużo.

Wciąż nie znamy jednak jego daty, chociaż spekulacji w tej kwestii nie brakuje. Zdaniem źródeł portalu Windows Central prezentacja miałaby się odbyć w tygodniu po 20 lipca. Nie zobaczymy na niej jednak Lockharta, czyli słabszej i tańszej wersji nowego Xboksa bez stacji dysków. Informacjami na ten temat dysponuje za to brytyjski Eurogamer. Według źródeł portalu konsola nazywać ma się Xbox Series S, a zobaczymy ją podobno w sierpniu. Microsoft miał świadomie zdecydować o uczynienia z czerwca cichego miesiąca, by skupić się na przygotowaniach do zaplanowanych na lato pokazów.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Xbox Series X,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 1 lipca 2020, 13:24   FryingPan
haha, widać że twórca newsa to fanboy sony, szykuje się drugie ppe.pl? xD ja mam konsole sony, ale sory, oni nie pokazali nic odkrywczego, a to co było warte uwagi i tak idzie na Xklocka xD no błagam, Horizon? Nic z tej zapowiedzi nie wynikało, Spider-man? przecie to dlc. Plus wygląd konsoli sony... yikes.
środa, 1 lipca 2020, 12:30   TheHorde
Po katastrofalnej prezentacji Sony, gdzie firma pokazała praktycznie kolorową platformówkę, płatne DLC do Spider-Man'a i kilka multiplatform. Microsoft ma czteropasmową pustą drogą, którą może grzać do przodu, korzystając z nieudolności i słabości rywala.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Xbox: Microsoft ogłosił datę pokazu exclusive’ów na Xbox Series X

News
wtorek, 7 lipca 2020

xbox-microsoft-oglosil-date-pokazu-exclusiveow-na-xbox-series-x Czy zgodnie z oczekiwaniami zobaczymy wtedy również tańszą wersję konsoli?

Komentarzy:
2

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Ciekawostka: w XVII wieku bobry uważane były za potrawę postną. Z kolei w Innsmouth...

Komentarzy:
3

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z