Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

PUBG: Nowa mapa i motoszybowiec już dostępne [WIDEO]

Witold środa, 22 stycznia 2020, 12:08 News

Fani z pewnością nie mogą narzekać na nudę.

Jeden z głównych graczy na gatunkowym polu battle royale wciąż ma się dobrze. W ciągu kilku lat na rynku Playerunknown's Battlegrounds rozwinęło się z nieco przypominającej fanowskiego moda alfy do naprawdę sporej produkcji z kilkoma sporymi mapami, masą pojazdów i broni czy przeróżnymi mechanikami poprawiającymi wrażenia z rozgrywki. Twórcy nieustannie dodają do gry nowe elementy, a rozpoczynający sezon szósty patch 6.1 nie stanowi tutaj wyjątku.

O zawartości aktualizacji więcej przeczytać mogliście już wcześniej, jednak developerzy postanowili zebrać wszystkie jej dotyczące informacje i przedstawić na krótkim wideo. Możecie więc zobaczyć nie tylko kolejną mapę – Karakin – ale również możliwość wysadzania na niej niektórych ścian (nieco mniej widowiskową niż to sobie wyobrażaliśmy), a także niszczącą budowle czarną strefę (ta za to nie zawodzi). Poza garścią poprawek i drobnych zmian patch wprowadza też wyjątkowy pojazd: motoszybowiec.

Pecetowcy mogą już próbować swoich sił na Karakin w starciach dla 64 graczy. Posiadacze konsol muszą zadowolić się jak na razie testowaniem mapy na serwerach testowych.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

…ale w wyobraźni frunę na skrzydłach indyków!

Komentarzy:
2

Strażnicy powrócą za około dwa miesiące. W jakiej są kondycji?

Komentarzy:
1

Myśl na dziś: Często o najfajniejszych chwilach w naszym życiu dowiadujemy się dopiero od świadków.

Komentarzy:
1

Jak w kilku słowach scharakteryzować najnowszego FPS-a id Software? Otóż Doom Eternal to survival horror. Tyle, że tym razem to gracz jest źródłem grozy, tym straszliwym monstrum niosącym śmierć i zniszczenie, a demony istotami rozpaczliwie walczącymi o życie. I jest to zdecydowanie nierówna walka.

Komentarzy:
17

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z