Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

PUBG: Nowa mapa dla 64 graczy, a do tego... ograniczony system zniszczeń [WIDEO]

Witold środa, 15 stycznia 2020, 14:50 News

W końcu wysadzimy (niektóre) podłogi czy przebijemy kulami ściany. A także polatamy motoszybowcem.

Playerunknown's Battlegrounds, mimo że już dawno oddało koronę Fortnite'owi, wciąż jest w ścisłej czołówce najpopularniejszych gier świata. Twórcy więc nie ustają w staraniach, by zachęcić do zabawy nowe osoby, a także utrzymać przy tytule weteranów zaczynających jeszcze w becie. W tym celu dodaje chociażby elementy tła fabularnego (niedawno dowiedzieliśmy się co nieco o Miramarze), jednak przede wszystkim studio skupia się na rozwoju samej rozgrywki.

Sezon szósty wprowadzi więc do PUBG-a całą górę nowości. Przede wszystkim nową mapę – Karakin. Cytując oficjalny opis:

Karakin to wyspa o rozmiarach 2×2 km u wybrzeży Afryki Północnej. To suche, skaliste miejsce zawierające otwarty teren i dające okazje do wymagających starć. Będzie ciasno, szybko i niebezpiecznie: zapowiada się napięcie rodem z Miramar w połączeniu z tempem znanym z Sanhok.

Nowa mapa (dostępna już na serwerach testowych) przeznaczona będzie dla 64 graczy, oferująca nam wszystko, za co pokochaliśmy to battle royale: walki snajperskie w górach, starcia w mieście i chaotyczne bitwy pod ziemią.

Twórcy na tym jednak nie poprzestają – na Karakin spotkamy się z unikalną dla tej lokacji czarną strefą, która... zniszczy także budowle! Autorzy zapowiadają, że w jej wyniku „miasteczka i kompleksy budynków mogą pozostać nietknięte, zrównane z ziemią albo znaleźć się w którymkolwiek ze stanów pośrednich”. Każda rozgrywka ma więc się w jakimś stopniu różnić, co chyba tylko cieszy.

Destrukcja otoczenia nie ograniczy się tylko do czarnej strefy. Na Karakin w nasze ręce wpadnie nowa broń, lepkie granaty, dzięki którym zrobimy dziury w niektórych ścianach i podłogach – zupełnie jak w Rainbow Six Siege. Do tego twórcy zapowiadają, że niektóre przedmioty będą ukryte w taki sposób, żeby dało się do nich dostać tylko używając ładunków wybuchowych. Gdyby tego było mało, kule przebiją również najcieńsze powierzchnie, zostawiając otwory po kulach (pozwoli to zobaczyć, co jest po drugiej stronie).

Dodatkowo w PUBG-u pojawi się testowany wcześniej motoszybowiec – pierwszy pojazd latający w grze. W związku z dojściem do puli mapy Karakin wypadnie z niej czasowo śnieżna Vikendi – wszystko po to, aby skrócić czas oczekiwania na rozgrywkę.

Pełną listę zmian (w tym rzecz jasna przepustkę sezonową), jakie wprowadzi aktualizacja 6.1, znajdziecie TUTAJ.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Otwarta beta drugiej pełnoprawnej gry Riotu hula już od piątku i daje z siebie naprawdę wiele. 

Komentarzy:
6

Dzisiaj same perły – gry, o których musieliście słyszeć, nawet jeżeli nie mieliście okazji się z nimi bliżej zapoznać.

Komentarzy:
8

Myśl na dziś: W nauce języka angielskiego jest taki dziwny moment, kiedy już rozumieją cię Hinudsi, ale jeszcze nie Anglicy.

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z