Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Doom Eternal grywalny na Poznań Game Arena

Witold piątek, 11 października 2019, 11:37 News

Kolejny dobry powód, żeby wybrać się na PGA.

Ostatnio wszyscy niemogący już doczekać się przemienienia życia hord wrażych demonów w piekło srogo się rozczarowali. Premiera Doom Eternal została bowiem przesunięta na przyszły rok, w sam środek największej growej zawieruchy. I na zgryzotę nie pomoże nawet limitowana wódka z krowimi kośćmi powiązaną z tytułem (lana rzecz jasna do ciast i marynat, bo innych zastosowań wódki nie kojarzę).

Jest jednak szansa, żeby zagrać w nowego Dooma wcześniej. Na nieodległych już Poznań Game Arena wszyscy uczestnicy będą mieli okazję poznać się bliżej z Doom Slayerem. Bethesda wraz Cenegą udostępnią bowiem kilkanaście stanowisk, na których pogonimy kota wszelkim pomiotom szatana. Oprócz tego organizatorzy przewidzieli garść innych atrakcji, chociaż szczegółów jeszcze nie zdradzono. Produkcję znajdziemy w Hali nr 5 na stoisku 21.

Przypomnę tylko, że z aktualnym 300. numerem CD-Action wejdziecie na teren targów w VIP Day, płacąc 50zł taniej. Poznań Game Arena 2019 będzie trwać od 18 do 20 października.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Nawet zepsuty zegar dwa razy na dobę pokazuje dobrą godzinę. Nawet 9kier raz na jakiś czas odpala mainstreamowe gry.

Komentarzy:
1

Całe lata już minęły od ostatniej naprawdę dobrej gry single player z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Wygląda jednak na to, że znów się doczekaliśmy, a Fallen Order będzie jednym z ważniejszych tytułów tego roku. Przekonałem się o tym, przechodząc pokaźny jej fragment na specjalnym pokazie, jaki Electronic Arts zorganizowało w Los Angeles.

Komentarzy:
29

Myśl na dziś: W związku z obecnymi cenami warzyw wegetarianie wracają do jedzenia mięsa.

Komentarzy:
1

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
10

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z