Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITDoom Eternal: Gra ma własną wódkę... z krowich kości

Kaladin sobota, 7 września 2019, 19:27 News

Zdrowie!

Wszelkie edycje specjalne gier czy gadżety rozdawane przy okazji premiery, niejednokrotnie wywoływały pełne niedowierzania uniesienia brwi graczy (że wspomnę jedynie Saints Row IV). Bethesda również postanowiła się wyróżnić i zaproponować, przy okazji premiery Doom Eternal, swoim pełnoletnim graczom troszkę wyskokowych napojów.

Studio we współpracy z angielskim producentem alkoholi Rebel Distillers, wypuści specjalną Doom Bone Vodka. Butelki dostępne będą jedynie w rozmiarze 0,7, a ich liczba będzie mocno ograniczona. Co niezwykłego będzie w tejże wódce? Decyzyjni obu firm doszli do wniosku, że skoro Doom polega na eksterminacji demonów, to ich alkohol będzie zawierał... krowie kości.

Jak na konferencji prasowej stwierdził założyciel Rebel Distillers, Matt McGivern:

Wkraczamy do świata gier wideo, z naszą wyjątkową perspektywą w produkcji alkoholi. Doom Eternal to świat płomieni i demonów, piekło pełne akcji, a wódka z dodatkiem wędzonych kości z pewnością wzbogaci wrażenia duchowe płynące z gry.

McGivern zapewnia, że zwierzęta, które poświęcono do produkcji alkoholu, były traktowane z godnością i zabite w sposób humanitarny. Dopilnować tego mieli londyńscy rzeźnicy. Tak prezentuje się końcowy produkt:


(kliknij, aby powiększyć)

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 8 września 2019, 13:14   BananowyJE
Szkoda że nie pojemność 0,666
niedziela, 8 września 2019, 12:17   deanambrose
A po ile taka wódeczka Panie Kierowniku?
niedziela, 8 września 2019, 11:13   2real4game
@Puncol - nie wiedziałeś, że Doom Slayer lubi zwierzęta?
niedziela, 8 września 2019, 8:30   Puncol
Zabite w sposób humanitarny. Co za gówno.
sobota, 7 września 2019, 20:45   kugron
Smak nie ma znaczenia, to przedmiot kolekcjonerski. Problemem z rumem Bethesdy nie był smak, tylko to że wszyscy spodziewali się fajnej szklanej butelki w kształcie Nuka-Coli, a ostatecznie okazało się że to zwykła butelka jak od oranżady, w tanim plastiku. A problemem z tą wódkę według mnie jest to że słabo wygląda, oprócz napisu nic nie wygląda DOOM-owato w niej. Choć nie jestem fanem serii, może po prostu czegoś nie widzę.
sobota, 7 września 2019, 19:54   Shaddon
Mając w pamięci niedawną historię szczyn sprzedawanych przez Bethesdę jako "rum", aż nie mogę się doczekać, co tym razem pójdzie nie tak.
sobota, 7 września 2019, 19:53   Gavriel6
Oby to nie był taki sam średniej jakości płyn, jak ten rum z Fallout-a 76, bo będzie 40 dolców za coś, co jakościowo jest na poziomie Krupnika (nie, żeby Krupnik był zły, ale nie za 120 zł za flaszkę).
sobota, 7 września 2019, 19:38   KarczekWieprzowy
ekhem
https:i.kym-cdn.com/photos/images/original/001/406/845/5e0.jpg

O autorze

Kaladin

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
2

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z