Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Wiedźmin może otrzymać serial animowany [PLOTKA]

Wokulski wtorek, 1 października 2019, 10:49 News

Hipotetyczna produkcja miałaby wypełnić „dziurę” między sezonem pierwszym a drugim.

Źródłem rewelacji jest strona recapped.com. To enigmatyczny blog zajmujący się między innymi treściami dla dorosłych w kontekście Hollywood oraz przewidywaniem i katalogowaniem nagich scen z udziałem konkretnych aktorów. Prowadzony zapewne przez osobę bliską branży jest zaskakująco solidnym źródłem wycieków. W przeszłości jako pierwszy trafnie przewidział wybranie Henry’ego Cavilla do roli Geralta oraz Anyi Chalotry jako Yennefer.

Dodatkowo, premiera nieaktorskiego serialu wpasowałaby się idealnie w politykę Netfliksa, który coraz śmielej podbija ten dotąd niezbyt aktywnie eksplorowany przez siebie rynek. W grudniu premierę będzie miał pierwszy w historii platformy pełnometrażowy film animowany wyprodukowany w całości przez giganta – stylistycznie utrzymany w duchu niedawnego „Into the Spider-Verse” świąteczny „Klaus”. Za jakiś czas otrzymamy dwuwymiarową ekranizację Cuphead, a na horyzoncie majaczy animacja osadzona w świecie hitu platformy – cyberpunkowego „Altered Carbon”.

Jak na razie wiadomo, że historia wiedźmińskiej animacji skupi się na pobocznych postaciach cyklu. Czy otrzymamy dojrzałą, mocną animację rodem z późnych godzin Adult Swim, czy ugładzoną, przejaskrawioną bajkę? Rysowane dzieło sztuki? Trójwymiarowe CGI? Nieznany jest jeszcze budżet, technika wykonania ani tym bardziej rozmach przedsięwzięcia, więc tak naprawdę możemy spodziewać się wszystkiego.

Dodatkowo, Redanian Intelligence donosi, że brytyjska aktorka Helena Klaus w swoim CV umieściła informację o wzięciu udziału w nagraniach głosowych do „Wiedźmina” Netfliksa. Mogła oczywiście robić to w ramach prac nad pierwszym sezonem aktorskiego serialu, dlatego warto zachować powściągliwość. 

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Wiedźmin (serial Netfliksa),
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 1 października 2019, 21:50   arisa321
Zarówno CGI w stylu trailera Zabijając potwory jak i animacja w stylu Castlevani mi odpowiada ;) oby tylko było klimatycznie
wtorek, 1 października 2019, 17:53   Drogba
Wiedźmin może otrzymać serial animowany [PŁOTKA]
wtorek, 1 października 2019, 11:22   Raiton7
obrazek w newsie co najmniej mistrzowski :D

O autorze

Wokulski

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W końcu docieramy do roku 2000. Nie sprawiło to, że nasza wędrówka jest mniej szalona.

Komentarzy:
15

Recenzję mógłbym równie dobrze napisać bez odpalania gry. Zapewne już domyślacie się, co to oznacza...

Komentarzy:
14

Zanim rzucimy
naszą wewnętrzną bestię 
w wir nadprzestrzeni.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z