Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Cuphead: Serial oparty na grze zmierza na Netfliksa

Cursian wtorek, 9 lipca 2019, 17:17 News

Będzie to komedia dla starych i młodych.

Połączenie terminów „Netflix” i „gry komputerowe” w ostatnim czasie wywołuje głównie skojarzenia z „Wiedźminem” (nawiasem mówiąc TUTAJ możecie zobaczyć serialowego Geralta, Yen i kilka innych postaci), ale to nie jedyne, co szykuje dla nas amerykańska firma. Studio MDHR ogłosiło, że trwają prace nad serialem opartym na Cupheadzie. Fani „filiżankogłowego”, którzy wciąż cierpią pewnie z powodu zrozumiałego w kontekście najnowszych informacji opóźnienia premiery DLC, mogą liczyć na powrót charakterystycznego stylu graficznego oraz dwóch kluczowych postaci: Cupheada i Mugmana.

Jak informuje portal IGN, MDHR nie zajmuje się animacjami osobiście, bo „trwałoby to wieki” i ustąpiło miejsca wewnętrznej ekipie Netfliksa. Każda klatka ma być rysowana oddzielnie, jednak nie na papierze, lecz cyfrowo. Serial znajduje się obecnie we wczesnej fazie produkcji i nie wiadomo jeszcze, czego konkretnie będzie dotyczyła fabuła. Z pewnością nie powieli jednak wydarzeń z gry. Całość ma mieć silnie komediowy charakter, jednak wbrew rysunkowej oprawie, nie będzie przeznaczona wyłącznie dla osesków. Choć młodsi widzowie bez większych przeszkód mogą zasiąść przed ekranami, starsi również znajdą coś dla siebie i wyłapią szerszy kontekst. Najpewniej poszczególne odcinki nie będą ze sobą w żaden sposób powiązane i nie stworzą razem większej całości.

Producentem wykonawczym "The Cuphead Show" z ramienia King Features będzie CJ Kettler, znana między innymi z serialu o Kleszczu, czyli wyjątkowo nierozgarniętym superbohaterze, którego z pewnością pamiętają starsi z was. Młodsi mogą z kolei kojarzyć ją z „Carmen Sandiego”. Studio MDHR reprezentować będą rzecz jasna Chad i Jared Moldenhauer. W szeregach Netflix Animation zameldują się z kolei Dave Wasson („Kosmiczny Mecz”) oraz Cosmo Segurson („Chowder”, „Harcerz Lazlo”, „SpongeBob Kanciastoporty”). Nad całością, jako dyrektorzy nadzorujący, pieczę będą trzymać Clay Morrow („Myszka Miki”) oraz Adam Paloian („SpongeBob Kanciastoporty”). Na tę chwilę nie wiadomo jeszcze, kiedy konkretnie prace nad serialem dobiegną końca.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 10 lipca 2019, 4:14   Tokagero
Kleszcz? ŁYCHA?
wtorek, 9 lipca 2019, 22:10   TheFrediPL
Kubki będą czarne a słomki dłuższe xd.
wtorek, 9 lipca 2019, 18:18   scorbiot
Fejk, nie są czarni.
wtorek, 9 lipca 2019, 17:45   Scorpix
Obsada solidna. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
wtorek, 9 lipca 2019, 17:35   toyminator
Chyba jednak czytają ludziom w myślach. 3 dni temu pomyślałem, że mogłaby powstać bajka taka jak gra..

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Cuphead z pięciokrotną platyną

News
poniedziałek, 30 września 2019

cuphead-z-pieciokrotna-platyna I nie, nie chodzi o osiągnięcia z PlayStation*.

Komentarzy:
0

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W końcu docieramy do roku 2000. Nie sprawiło to, że nasza wędrówka jest mniej szalona.

Komentarzy:
14

Recenzję mógłbym równie dobrze napisać bez odpalania gry. Zapewne już domyślacie się, co to oznacza...

Komentarzy:
14

Zanim rzucimy
naszą wewnętrzną bestię 
w wir nadprzestrzeni.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z