Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Rainbow Six Siege: Przez weekend pogramy za darmo

Kaladin sobota, 8 czerwca 2019, 16:46 News

A jak się spodoba, to możemy grę zakupić z dużą zniżką.

Rainbow Six Siege powoli wyrasta na ważny klejnot w koronie Ubisoftu. Liczba graczy przebiła już 45 milionów, a nieustająca popularność sprawia, że do produkcji cały czas trafia nowa zawartość. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji wypróbować tytułu, teraz może być na to szansa – przez weekend gramy za darmo.

Darmowy weekend pozwoli nowym graczom przygotować się na nadchodzącą Operację Phantom Sight, która dostarczy dwóch nowych operatorów oraz przemodeluje znaną mapę Kafe Dostoyevsky. Jeśli chcecie wypróbować bezpłatnie rozgrywkę, to na PC czas macie do jutra, natomiast ci, którzy mają PS4 i XBO z wykupioną usługą Live Gold, mogą cieszyć się grą do poniedziałku. Po tym okresie Rainbow Six Siege dostępne będzie z 70% upustem na konsolach lub 50% na PC.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 9 czerwca 2019, 9:03   cali
Nie będzie nowej części więc Rainbow Six Siege będzie na nowej generacji.

O autorze

Kaladin

Podobne newsy

Rainbow Six Siege: Darmowy weekend z shooterem Ubisoftu

News
środa, 10 czerwca 2020

rainbow-six-siege-darmowy-weekend-z-shooterem-ubisoftu Pora na zabawę w policjantów i złodziei. Czy tam antyterrorystów i terrorystów.

Komentarzy:
4

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
2

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z