Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Rainbow Six Siege: Przez weekend pogramy za darmo

Kaladin sobota, 8 czerwca 2019, 16:46 News

A jak się spodoba, to możemy grę zakupić z dużą zniżką.

Rainbow Six Siege powoli wyrasta na ważny klejnot w koronie Ubisoftu. Liczba graczy przebiła już 45 milionów, a nieustająca popularność sprawia, że do produkcji cały czas trafia nowa zawartość. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji wypróbować tytułu, teraz może być na to szansa – przez weekend gramy za darmo.

Darmowy weekend pozwoli nowym graczom przygotować się na nadchodzącą Operację Phantom Sight, która dostarczy dwóch nowych operatorów oraz przemodeluje znaną mapę Kafe Dostoyevsky. Jeśli chcecie wypróbować bezpłatnie rozgrywkę, to na PC czas macie do jutra, natomiast ci, którzy mają PS4 i XBO z wykupioną usługą Live Gold, mogą cieszyć się grą do poniedziałku. Po tym okresie Rainbow Six Siege dostępne będzie z 70% upustem na konsolach lub 50% na PC.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 9 czerwca 2019, 9:03   cali
Nie będzie nowej części więc Rainbow Six Siege będzie na nowej generacji.

O autorze

Kaladin

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Od paru dni siedzę w Wielkiej Brytanii, korzystając z ostatnich chwil przed Brexitem. Nie miałam w zeszłym tygodniu czasu na wielogodzinne posiadówy z laptopem na kolanach, więc dziś garść krótkich produkcji na kilka gryzów.

Komentarzy:
4

Ta konsolka to taki komputerowy odpowiednik Fiata 126p. Małe to i przestarzałe – ale kiedyś bardzo w Polsce popularne i do dziś szczerze kochane przez posiadaczy. A do tego wiąże się z nią dość ciekawa historia.

Komentarzy:
9

Mieszczący się we Wrocławiu polski oddział MSI zaprosił nas do siebie na wystrzałową – dosłownie! – premierę swojego laptopa. Dowiedzieliśmy się tam kilku rzeczy. Po pierwsze: wciąż istnieją laptopy ważące ponad 4 kg. Po drugie: laptopa da się stabilnie podkręcić do 5 GHz. A po trzecie – pacyfiści, jak się okazuje, strzelają lepiej od niejednego weterana.

Komentarzy:
6

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z