Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Rainbow Six Siege: Nowi operatorzy na pierwszych fragmentach rozgrywki [WIDEO]

Cursian poniedziałek, 20 maja 2019, 12:00 News

Twórcy prezentują ich słabe oraz mocne strony.

Zgodnie z zapowiedziami Ubisoft ujawnił szczegółowe informacje na temat bohaterów, którzy trafią do gry wraz z operacją Phantom Sight. Dzięki temu wiemy już między innymi, co konkretnie będzie potrafiła preferująca ataki z zaskoczenia Nøkk. Jej specjalna zabawka, HEL, całkowicie wyciszy jej kroki, a także sprawi, że będzie niewidoczna na transmisjach wideo z dronów, kamer i tak dalej. Urządzenie nie może działać nieprzerwanie z uwagi na niewielki zapas energii.

Elegancko odziany Warden charakteryzuje się z kolei wymyślnymi okularami, uodparniającymi go na ataki błyskowe i pozwalającymi patrzeć przez dym. Obie te funkcje z pewnością przydadzą się podczas pełnienia przydzielonej mu roli obrońcy, ale korzystając z nich, trzeba się liczyć z pewnymi ograniczeniami. Zasilająca urządzenie bateria ma bardzo ograniczoną pojemność, lecz nawet jeśli nie zostanie całkowicie wyczerpana, przed kolejnym użyciem okularów trzeba odrobinę odczekać. Ponadto opcja patrzenia przez zasłony dymne działa znacznie mniej wydajnie, jeśli bohater się porusza.

Pełną charakterystykę nowych operatorów oraz nieco informacji na temat odświeżonej mapy Kafe znajdziecie w poniższym filmiku:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 20 maja 2019, 21:57   panalfik
chyba pomysły się kończą,a gra już od dawna jest hero shooterem, a nie taktyczną strzelanką.Szargają imię serii Rainbow Six.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Przepracowany tester nie zauważa buga, scenarzysta z łapanki pisze brednie, a support nie odpowiada na nasz problem, bo właśnie został zwolniony. Gry to poważny biznes z poważnymi problemami, wobec których bywamy bezbronni. Oręża mogą wkrótce dostarczyć związki zawodowe.

Komentarzy:
7

20-osobowy zespół, kilkadziesiąt wyjazdów do Czarnobyla, 114 lustrzanek, ponad 3000 wspierających na Kickstarterze, 200 tysięcy wpłaconych dolarów. Duże liczby i nie mniejsze oczekiwania – oto Chernobylite.

Komentarzy:
5

Bunt (ang. Riot) – rzeczownik

(1.1) sprzeciw, protest, opór

(1.2) wystąpienie grupy ludzi przeciwko jakiejś władzy

Komentarzy:
44

Zbiórka na Kickstarterze może być iskrą, która rozpali głowy odbiorców, roznieci zainteresowanie mediów i stanie się początkiem gorących biznesowych przyjaźni. Ci, którzy ją odpalili, przestrzegają jednak: igrając z ogniem, łatwo się sparzyć.

Komentarzy:
0

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z