Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Rainbow Six Siege: Pierwsze szczegóły na temat nowych operatorów [WIDEO]

Cursian piątek, 17 maja 2019, 11:34 News

Wyciekły też informacje na temat ich uzbrojenia.

Ubisoft uchylił rąbka tajemnicy, skrywającej dwójkę nowych bohaterów, którzy dołączą do gry wraz aktualizacją Phantom Sight. Warden to obrońca z amerykańskiego Secret Service. Jego charakterystycznym gadżetem są specjalne okulary, dzięki którym może patrzeć przez dym, o ile pozostaje w bezruchu. Dodatkowo chronią go także przed efektami ataków błyskowych:

U jego boku zaszaleje pochodząca z Norwegii Nøkk. To atakująca, której specjalnością jest uderzanie z zaskoczenia. Dzięki urządzeniu zwanemu HEL może w ograniczonym stopniu zredukować wydawany przez siebie hałas i znikać z pola widzenia:

Gracze dokopali się też do grafik sugerujących, że żołnierze nie wprowadzą na pole bitwy nowych pukawek i będą mogli używać wyłącznie tych, które już znajdują się w grze:


(Kliknij, aby powiększyć)

Szczegółowe informacje na temat nowych postaci poznamy 19 maja podczas oficjalnej prezentacji.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 17 maja 2019, 16:53   Fandir
Oho, trzeba będzie nafarmić rozgłosu na dwóch operatorów.
piątek, 17 maja 2019, 12:59   michnaj
"będą mogli używać *włącznie* tych"

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Z okazji 50. rocznicy pierwszego lądowania na Księżycu przypominamy Lunar Lander. Grę pozwalającą śmiałkom samodzielnie wylądować na jedynym naturalnym satelicie Ziemi.

Komentarzy:
1

„Dokąd się teraz uda nowo narodzona? Sieć jest wielka i nieskończona” – puentuje Motoko Kusanagi w ostatniej scenie cyberpunkowego anime „Ghost in the Shell”. Twórcy gier z tej konwencji wzięli sobie jej słowa do serca. Z biegiem lat ich produkcje oferowały graczom coraz więcej swobody, chociaż z początku wcale się na to nie zanosiło.

Komentarzy:
1

Chyba każdy, kto zaliczył Wiedźmina 3 wraz z dodatkami, pamięta to przejmujące uczucie pustki po jego przejściu. Bo to naprawdę był koniec, nic więcej się nie wydarzy, a my nigdy nie poznamy dalszych losów Geralta, Ciri, Eskela, Jaskra...

Komentarzy:
38

Rodzimym graczom nie dane było zagrać w polskie wersje L.A. Noire, Life is Strange lub The Walking Dead... Zaraz, czy aby na pewno?

Komentarzy:
29

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z