Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITKingdom Come: Deliverance – Edycja zbiorcza i nowy dodatek już dostępne na PC [WIDEO]

Cursian środa, 29 maja 2019, 11:31 News

Dzięki świeżemu rozszerzeniu na świat gry spojrzymy innymi oczami.

Jeśli zwlekaliście z zabraniem się za Kingdom Come do czasu, gdy ukaże się edycja zbiorcza, możecie już zacząć nadrabiać zaległości. Zapowiedziana na początku kwietnia Royal Edition jest już dostępna na pecetach trzeba za nią zapłacić około 140 złotych (grający na konsolach muszą poczekać do 11 czerwca). Zestaw zawiera „podstawkę” oraz dodatki Treasures of the Past, From the Ashes, The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon, Band of Bastards oraz A Woman’s Lot (o którym więcej za chwilę):

Ostatnie z wymienionych rozszerzeń do 11 czerwca jest dostępne wyłącznie na PC i oferuje dwa niezależne wątki fabularne. Pierwszy z nich pozwala wcielić się w Teresę i spojrzeć na dotychczasowe wydarzenia z nieco innej strony, doświadczając zarówno codziennego życia w Skalicy jak i znacznie bardziej tragicznych momentów w rodzaju ataku oddziałów Zygmunta. Druga opowieść skupia się wokół Henryka i pomocy, jaką postanowił udzielić Johance. Bohater musi odwiedzić miejsca, które zobaczyła w swych wizjach i postarać się zrozumieć źródło trapiących ją problemów. Osoby, które zdecydują się nabyć dodatek oddzielnie, zapłacą za niego 44 złote.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 29 maja 2019, 22:07   Dan2510
Ja mam dłuższą, taką gdzieś kilkumiesięczną przerwę od gry. A fajne są takie powroty.... to trochę tak jak się ma pierwszy kontakt z odpaleniem danego tytułu :)
środa, 29 maja 2019, 20:12   Scouser
O to pardon. Nie przypatrywałem się na samym Steamie - zaskoczyli mnie :)
środa, 29 maja 2019, 18:38   AgnieszkaWojak
@Scouser
@Mathius
Jest na steamie zbiór samych dodatków, kosztuje to 72zł :)
środa, 29 maja 2019, 17:51   nagelfar
Ooops - 5 dodatków fabularnych (A Woman's Lot, Band of Bastards, From the Ashes, The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon, Treasures of The Past) + dźwięki HD
środa, 29 maja 2019, 17:48   nagelfar
@Scouser @Mathius @ja sam - - Właśnie zorientowałem się, że na Steamie od wczoraj dostępny jest własnie taki pakiet dodatków jako "Kingdom Come: Deliverance - Royal DLC Package"!!!
W jego skład wchodzi 6 dodatków fabularnych + z dźwiękami HD. Całość za 71,99 zł.
Czasami więc oczekiwania się ziszczają, teraz trzeba będzie zaczekać na jakąś promocyjną zniżkę :)
środa, 29 maja 2019, 16:42   kondiq91
@Darku22 Wystarczy nie wydawać punktów umiejętności na perki, które zbytnio ułatwiają rozgrywkę. Mam sporo niewydanych punktów i po 38 godzinach nadal dobrze się gra.
środa, 29 maja 2019, 16:17   Mathius
Poproszę pakiet zbiorczy samych DLC lub upgrade do Edycji Zbiorczej :(
środa, 29 maja 2019, 15:57   wiktorXIII
Czy jest wydanie pudełkowe?
środa, 29 maja 2019, 14:29   Hary0n
Kurczę nie zniosę więcej Teresy
środa, 29 maja 2019, 13:50   Scouser
nagelfar - wszystkie dodatki oprócz nowego kosztują np. na M**e ok. 100 zł (z nowym kosztowałyby więc tyle co cały zestaw gra + dodatki). Nie sądzę by sprzedawali już zbiór samych dodatków, ja poczekam, aż troszeczkę stanieje (tak do 70-90 zł) i kupuję komplet - długo nie czekałem w sumie :)

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
2

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z