Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITMinecraft: Klasyczna wersja dostępna za darmo w przeglądarce

Cursian środa, 8 maja 2019, 11:28 News
pc

Kiedyś to były bloki!

Choć Minecraft dokopał się do nieprzebranych pokładów złota, stając się jedną z najlepiej sprzedających się gier w historii, nie zamierza odkładać kilofa i wciąż szuka nowych złóż. Jak na bystrego gościa przystało, nie stawia wszystkiego na jedną kartę. Z jednej strony odważnie spogląda w przyszłość i być może wkrótce zawita do świata rzeczywistości rozszerzonej, z drugiej nie zapomina o korzeniach i proponuje nam krok w przeszłość.

Jeśli podobnie jak część fanów World of Warcraft zatęskniliście za starymi czasami, możecie bez trudu do nich wrócić. Pod TYM adresem znajdziecie darmową wersję pierwszej edycji Minecrafta, w którą można grać za pośrednictwem przeglądarki. Twórcy lojalnie ostrzegają, że czekają tam na was raptem 32 rodzaje bloków, pierwotne błędy i niedoróbki, a także interfejs, który „pokochać mogłaby tylko matka”. Kandydaci na rodziców powinni więc dobrze rozważyć, czy aby na pewno chcą się w to pakować. Wiecie, lepiej chwilę pomyśleć, niż pospiesznie kliknąć i całe życie żałować.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 8 maja 2019, 20:10   Sakaki
@Renzov Owszem, było na oficjalnej stronie dobre kilka lat, potem zdjęli (chyba przy okazji redesignu strony) a teraz wstawili z powrotem i ogłaszają wielką nowość :v
środa, 8 maja 2019, 17:20   tupolew519
Brzmi kusząco. Jednak i tak nie jestem pewien, czy to dobrze. Czy można nadal robić mody w tej grze?
środa, 8 maja 2019, 15:03   Renzov
A to już nie było darmowe? Pamiętam, że X lat temu były multiplayerowe serwery na oficjalnej stronie.
środa, 8 maja 2019, 12:57   michnaj
"Darmową wersję pierwszeh wersji" brzmi nienajlepiej
środa, 8 maja 2019, 11:51   Bregowicz
Włączyłem sobie na chwilę, żeby odpocząć od zwykłego sortowania, pośmiać się jakie to było dawniej. Puff, oczyściłem sobie polankę i złapałem się na tym, że projektuje bardzo podstawowy dach korytarza mojej pierwszej rezydencji. Najgorzej, będę musiał odkurzyć wirtualną półkę i ściągnąć zwykłą wersję!

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Dotychczas nie opływaliśmy w wiadomości na temat kontynuacji krakowskiego horroru. By jednak nie pisać o nim patykiem po wodzie – podpytaliśmy u źródeł.

Komentarzy:
5

Adam tłumaczy filmy i seriale, a po godzinach: pisze o grach. Dawid prowadzi własną działalność gospodarczą, a po godzinach: pisze o grach. Joachim doktoryzuje się z filologii polskiej, a po godzinach: pisze o grach. Olek tworzy gry. A po godzinach: pisze o grach.

Komentarzy:
89

Jak blisko prawdy byli twórcy Elite Dangerous czy No Man’s Sky?

Komentarzy:
12

Po pierwsze: to nie żadne ACTA 2...

Komentarzy:
170

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z