Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Counter-Strike: Global Offensive – Nowa mapa do trybu Danger Zone

Witold czwartek, 2 maja 2019, 11:38 News
pc

Tytuł Valve otrzymał też kilka nowych mechanik i przedmiotów, a kolejne są w drodze.

Chociaż walka o tytuł króla battle royale rozgrywa się przede wszystkim między obecnym dominatorem Fortnitem a ambitnym pretendentem Apex Legends (w tle zaś o uwagę ciągle walczy strącone z tronu PUBG), na rynku mamy całą masę przedstawicieli gatunku, którzy także próbują skupić wokół siebie fanów. Gdy pod koniec zeszłego roku do tego grona dołączył multiplayerowy weteran – Counter-Strike – wielu przecierało oczy ze zdumienia, nie widząc w mechanice tej gry (oraz społeczności skupionej wokół niej) miejsca na taki tryb. Danger Zone i towarzyszące mu przejście na model free to play okazały się jednak strzałem w dziesiątkę, a twórcy skupili się na rozwoju nowego wariantu rozgrywki.

Blisko po pół roku od debiutu cs-owe battle royale otrzymało więc nową mapę – pustynne Sirocco.


(Kliknij, aby powiększyć)


(Kliknij, aby powiększyć)

Nowa aktualizacja dodała również do Danger Zone kolejne przedmioty, które jeszcze bardziej odróżnią ten tryb od klasycznego podkładania bomby. Sporo radości sprawią graczom na pewno specjalne Exobuty, którą pozwalają nam dużo wyżej skakać, a także „wysyłające graczy wysoko w górę” Bumb mines. Za niedługo triumfalny powrót mają również zaliczyć znane ze starszych odsłon tarcze szturmowe oraz dron, którego możemy wysłać na przeszpiegi czy po to, by ukraść komuś sprzęt.

Chociaż świeży ekwipunek na pewno urozmaici nam rozgrywkę, ważniejsze wydają się nowe rozwiązanie oraz zmiany w balansie gry. Przede wszystkim pierwsza broń, którą zdobędziemy, będzie miała więcej amunicji niż dotychczas, a dokładniejszy tablet lepiej nam wskaże, gdzie znajdziemy kolejne skrzynki z uzbrojeniem. W niedalekiej przyszłości gracze będą także nagradzani gotówką za wchodzenie na kolejne heksy mapy czy przeżycie ostrzału artyleryjskiego. Mecz zaczniemy też z wybieranymi przed grą specjalnymi perkami. Sporą nowością jest również możliwość wskrzeszanie sojuszników oraz informacyjny system pingów, wzorowany na tym z Apex Legends.

Niestety Valve postanowiło przy tym usunąć na jakiś czas z wyszukiwania rozgrywek pierwszą mapę z trybu Danger Zone – Blacksite.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 2 maja 2019, 11:49   w1ntermu7e
Casualowo super, DZ jest serio dosyć ciekawym trybem. Tylko szkoda ze znowu usunięto mapę, Valve zabija cały czas różnorodność tych map

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

CS:GO i Team Fortress 2: Wyciekły kody sieciowe gier Valve

News
piątek, 24 kwietnia 2020

csgo-i-team-fortress-2-wyciekly-kody-sieciowe-gier-valve Firma uspokaja jednak, że nie ma to żadnego wpływu na bezpieczeństwo tytułów.

Komentarzy:
4

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
2

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z