Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Conan Unconquered: Gdzie dwóch wodzów, tam mocniejsza obrona [WIDEO]

Cursian środa, 1 maja 2019, 11:53 News
PC

Twórcy prezentują rozgrywkę z trybu kooperacyjnego.

Inspirowany They Are Billions Conan Unconquered zadebiutuje pod koniec miesiąca, zatem twórcy uznali, że najwyższy czas pochylić się nad jedną z najbardziej charakterystycznych cech gry, czyli trybem kooperacyjnym. Jego założenie jest stosunkowo proste: wszystkim, co normalnie trzeba zrobić samemu, można podzielić się z partnerem. Tylko od was zależy, czy rozsądnie rozdzielicie zadania i będziecie współpracować, czy też zaczniecie wchodzić sobie w paradę i przyspieszycie upadek waszej twierdzy. Rozsądne wydaje się choćby przydzielenie jednej osobie nadzoru nad umocnieniami, podczas gdy druga weźmie na siebie ciężar rozwijania bohaterów i zdobywania dla nich lepszego ekwipunku. Całkowite skupianie się na jednej czynności nie wchodzi mimo wszystko w grę, bo jedynie część dorobku (choćby badania naukowe) są dzielone między obu partnerów. Inne, jak choćby armia, należą do poszczególnych osób. Tak czy inaczej posyłanie Conana i spółki na łupieżcze wyprawy poza miasto będzie miało duże znaczenie zwłaszcza na początku rozgrywki. Zdobywając kolejne poziomy herosi zyskują dostęp do przydatnych zdolności, a te przydadzą się w trakcie oblężeń, bo w trybie kooperacji przeciwnicy będą znacznie silniejsi niż normalnie.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Przeczytać (lub usłyszeć, bo przygotowaliśmy również wersję audio) powinni go zarówno gracze, jak i developerzy.

Komentarzy:
14

Pecety z serii Trident gabarytami przypominały zawsze konsole obecnej generacji. Stąd też moje zdziwienie, gdy do redakcji zawitał Trident A – sprzęt jeszcze bardziej bezkompromisowy, tak pod względem specyfikacji, jak i rozmiarów.

Komentarzy:
3

Przepracowany tester nie zauważa buga, scenarzysta z łapanki pisze brednie, a support nie odpowiada na nasz problem, bo właśnie został zwolniony. Gry to poważny biznes z poważnymi problemami, wobec których bywamy bezbronni. Oręża mogą wkrótce dostarczyć związki zawodowe.

Komentarzy:
7

20-osobowy zespół, kilkadziesiąt wyjazdów do Czarnobyla, 114 lustrzanek, ponad 3000 wspierających na Kickstarterze, 200 tysięcy wpłaconych dolarów. Duże liczby i nie mniejsze oczekiwania – oto Chernobylite.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z