Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Conan Unconquered: Gdzie dwóch wodzów, tam mocniejsza obrona [WIDEO]

Cursian środa, 1 maja 2019, 11:53 News
PC

Twórcy prezentują rozgrywkę z trybu kooperacyjnego.

Inspirowany They Are Billions Conan Unconquered zadebiutuje pod koniec miesiąca, zatem twórcy uznali, że najwyższy czas pochylić się nad jedną z najbardziej charakterystycznych cech gry, czyli trybem kooperacyjnym. Jego założenie jest stosunkowo proste: wszystkim, co normalnie trzeba zrobić samemu, można podzielić się z partnerem. Tylko od was zależy, czy rozsądnie rozdzielicie zadania i będziecie współpracować, czy też zaczniecie wchodzić sobie w paradę i przyspieszycie upadek waszej twierdzy. Rozsądne wydaje się choćby przydzielenie jednej osobie nadzoru nad umocnieniami, podczas gdy druga weźmie na siebie ciężar rozwijania bohaterów i zdobywania dla nich lepszego ekwipunku. Całkowite skupianie się na jednej czynności nie wchodzi mimo wszystko w grę, bo jedynie część dorobku (choćby badania naukowe) są dzielone między obu partnerów. Inne, jak choćby armia, należą do poszczególnych osób. Tak czy inaczej posyłanie Conana i spółki na łupieżcze wyprawy poza miasto będzie miało duże znaczenie zwłaszcza na początku rozgrywki. Zdobywając kolejne poziomy herosi zyskują dostęp do przydatnych zdolności, a te przydadzą się w trakcie oblężeń, bo w trybie kooperacji przeciwnicy będą znacznie silniejsi niż normalnie.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

To historia bardzo inteligentnego i zdolnego człowieka, który w trzy lata zdobył i stracił fortunę. To opowieść o człowieku, który w latach 80. XX wieku wprowadził komputer pod strzechy, a dziś nie ma i nie chce mieć komputera.

Komentarzy:
5

Oryginalny pomysł, szczypta talentu, kilka(naście) miesięcy wytężonej pracy – przepis na sukces może się wydawać nieskomplikowany. Co jednak robić, gdy premiera za nami, a słupki sprzedażowe ani drgną?

Komentarzy:
3

Myśl na dziś: Niektóre pomyłki sprawiają zbyt wielką radochę, by popełniać je tylko raz.

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z