Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Conan Unconquered: Zmierzymy się nie tylko z nekromantami i gigantycznymi pająkami, ale także pożarami i zarazą [WIDEO]

Cursian sobota, 13 kwietnia 2019, 11:30 News
PC

Zwały trupów pod murami mogą stać się problemem.

Zapowiedziany na końcówkę maja Conan Unconquered obsadzi nas w roli stratega, którego zadaniem będzie wybudowanie potężnej fortecy i utrzymanie jej mimo kolejnych szturmów coraz potężniejszych sił wroga. W nowym materiale promocyjnym twórcy zdradzili, że obok zwykłych żołdaków o nasze mury rozbiją się też wyspecjalizowane jednostki. Przykładowo kawalerzyści przed przeprowadzeniem szarży poszukają najsłabszego odcinka murów, zaś nekromanci wykorzystają walające się wokół truchła do stworzenia szkieletów. Żywe trupy nie są jednak jednym powodem, dla którego należy uważać na piętrzące się pod bramami zwłoki. Drugim jest ryzyko wybuchnięcia zarazy, która obok szybko rozprzestrzeniających się pożarów stanowi przykład mniej oczywistego, ale równie śmiertelnego zagrożenia, co atak wrogich wojsk.

Na szczęście sytuacja nie jest tak beznadziejna, jak mogłoby się wydawać, bo będziemy dysponowali kilkoma ciekawymi atutami. W określonych warunkach można na przykład przyzwać awatara Mitry, jednak trzeba uważać, by nie narobił więcej szkody niż pożytku: ze względu na swe kolosalne rozmiary, podczas walki może przypadkowo zniszczyć istotną część umocnień. W grze pojawią się też bohaterowie, między innymi widoczny na poniższym filmiku Conan:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 13 kwietnia 2019, 18:39   vaniliasoft
Moze wygladać brzydko bo pustynia:D moze beda też inne plenery
sobota, 13 kwietnia 2019, 12:48   HeklusDwa
Póki co wygląda brzydko, ale jest dużo mechanik więc może być dobrze.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Chyba każdy, kto zaliczył Wiedźmina 3 wraz z dodatkami, pamięta to przejmujące uczucie pustki po jego przejściu. Bo to naprawdę był koniec, nic więcej się nie wydarzy, a my nigdy nie poznamy dalszych losów Geralta, Ciri, Eskela, Jaskra...

Komentarzy:
21

Rodzimym graczom nie dane było zagrać w polskie wersje L.A. Noire, Life is Strange lub The Walking Dead... Zaraz, czy aby na pewno?

Komentarzy:
28

40 lat temu frachtowiec kosmiczny USCSS Nostromo otrzymał sygnał pochodzący z księżyca o oznaczeniu kodowym LV-426. Komputer pokładowy, nazywany Matką, wybudził załogę, która zdecydowała się sprawdzić sygnał...

Komentarzy:
6

Zmarł ponad pół wieku temu. Był żołnierzem i dezerterem, głosem pokolenia i ucieleśnieniem rebelii. Duszą Night City. Zapłacił za to słuszną cenę.

Komentarzy:
9

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z