5
20.09.2019, 16:26Lektura na 1 minutę

Trzy gry z Conanem do przetestowania za darmo [WIDEO]

Jedną z atrakcji jest bronienie obleganych fortów.


Paweł „Cursian” Raban

Barbarzyńca nie zaszalał równie mocno co Gacek, bo nie zostanie z nami na zawsze, ale kilka dni darmowego testowania trzech różnych gier (no dobra, dwóch, bo jedna z nich od dawna jest dostępna w formacie free to play) to i tak nie w kij dmuchał. Oferta potrwa do 22 września, a w jej ramach można sprawdzić następujące tytuły:

Conan Exiles - sieciowy survival z 2018 roku. Link znajdziecie TUTAJ.

Conan Unconquered – świeżutki, liczący zaledwie kilka miesięcy RTS wzorowany na They Are Billions. Do pobrania TUTAJ.

Age of Conan: Unchained – klasyczne MMO, zdecydowanie najstarsze w zestawieniu. Na co dzień dostępne w formie free to play, więc w tym wypadku nie musicie się śpieszyć. Zainteresowanych odsyłam TU.

Redaktor
Paweł „Cursian” Raban

Jestem wielbicielem turówek i wszelkiej maści erpegów: zarówno klasycznych, jak i współczesnych. Do tego zdeklarowanym zwolennikiem tytułów dla jednego gracza, przy czym od tej zasady istnieje jeden poważny wyjątek – World of Warcraft. W Azeroth przesiedziałem więcej godzin, niż chciałbym przyznać, raz ciesząc się każdą chwilą, kiedy indziej zrzędząc na czym świat stoi. Nie wyobrażam sobie dnia bez książki (niemal zawsze fantastyki), za to spokojnie obyłbym się bez kina i seriali. Z CDA związany jestem od 2011 roku.

Profil
Wpisów3205

Obserwujących6

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane