Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

„Minecraft”: Film na podstawie bestsellera Mojangu z datą premiery

Witold czwartek, 18 kwietnia 2019, 13:05 Film, serial, animacja
pc

Cokolwiek odległą.

Kontrowersję wokół Markusa „Notcha” Perssona, twórcy gry (od którego stopniowo odcina się Microsoft), w żaden sposób nie przeszkadzają Minecraftowi sprzedawać się obłędnie. Przez lata marka rozrosła się na tyle, żeby pozwolić sobie na gościnne występy w innych gatunkach (pojawi się chociażby w świecie dungeon crawlerów), a jej popularność zaprowadziła ją m.in. na Netfliksa. Mało kto jednak pamięta, że studio zapowiedziało lata temu pełnoprawną ekranizację produkcji.

Powstający we współpracy z Warner Bros. film, który reżyseruje Petter Sollet (znany m.in. z nie tak udanego „Vinyla”), opowie historię nastoletniej dziewczynki i towarzyszącej jej grupy awanturników, którzy będą musieli uratować Overworld przed siejącym zniszczenie Smokiem Endu (Ender Dragon). Ponieważ pierwotnie film miał ujrzeć światło dzienne już niedługo (24 maja 2019), Mojang poczuł się w obowiązku przedstawić nam nieco bardziej realną datę premiery. Wszyscy fani dostali więc nowy termin, do którego mogą odliczać dni (jeżeli chcecie, możecie robić to razem z developerem na jego stronie): 4 marca 2022. Trudno chyba ukryć przeświadczenie, że przez ostatnie lata niewiele musiało się dziać w kwestii ekranizacji, skoro przyjdzie nam jeszcze na nią tyle poczekać. Cóż, miejmy nadzieję, że dostaniemy dzięki temy dzieło porównywalne przynajniej z LEGO Przygodą.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 20 kwietnia 2019, 9:01   _Rincewind
Ilość komentarzy od zainteresowanych: 0. (czyt: zero) (ew. "zirou")

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Rozmawiamy Jesperem Kydem, wielokrotnie nagradzanym kompozytorem muzyki do gier i filmowej.

Komentarzy:
8

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
2

W programie na ten tydzień znalazły się dwa tytuły krótkometrażowe i jeden zdecydowanie nieprzeznaczony dla tych, którzy mają mało czasu. Ale ponoć wart każdej godziny.

Komentarzy:
9

To historia bardzo inteligentnego i zdolnego człowieka, który w trzy lata zdobył i stracił fortunę. To opowieść o człowieku, który w latach 80. XX wieku wprowadził komputer pod strzechy, a dziś nie ma i nie chce mieć komputera.

Komentarzy:
15

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z