Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Overwatch: Archiwa Storm Rising nadchodzą! [WIDEO]

Kaladin wtorek, 9 kwietnia 2019, 10:07 News

Wygląda na to, że tym razem trafimy do stolicy Kuby, Hawany.

Tradycją stało się już, że kwiecień w strzelance Blizzarda upływa pod znakiem kolejnego eventu. Jeszcze nie zdążyliśmy poznać na dobre nowej, paryskiej mapy (a może to tylko ja mam takie wrażenie?) czy nacieszyć się nowym bohaterem, Baptiste, a tu już pojawiają się wieści na temat kolejnych nowości w produkcji. Zamieć uchyliła rąbka tajemnicy i poznaliśmy kilka szczegółów na temat wydarzenia Storm Rising.

Przede wszystkim znamy datę: wydarzenie potrwa od 16 kwietnia do 6 maja. Studio wypuściło krótki teaser, w którym słyszymy Sojourna, żołnierza Overwatch, który zostawia wiadomość Jackowi Morrisonowi (późniejszemu Żołnierzowi-76). Wiadomość ma dotyczyć misji złapania pomagiera Doomfista, a zająć by się tym mieli Tracer, Winston, Genji oraz Mercy. Z tego co słyszymy, akcja tegorocznych Archiwów toczy się po misji z powstaniem robotów w King’s Row. Szczegóły historii jeszcze nie są znane, ale fani spodziewają się, że będzie związana z Hawaną, stolicą Kuby. Wszystko przez grafikę udostępnioną na oficjalnym twitterowym koncie Overwatcha. Zarówno ją, jak i teaser z notatką głosową znajdziecie poniżej.


(Kliknij, aby powiększyć)

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Kaladin

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W programie na ten tydzień znalazły się dwa tytuły krótkometrażowe i jeden zdecydowanie nieprzeznaczony dla tych, którzy mają mało czasu. Ale ponoć wart każdej godziny.

Komentarzy:
8

To historia bardzo inteligentnego i zdolnego człowieka, który w trzy lata zdobył i stracił fortunę. To opowieść o człowieku, który w latach 80. XX wieku wprowadził komputer pod strzechy, a dziś nie ma i nie chce mieć komputera.

Komentarzy:
15

Oryginalny pomysł, szczypta talentu, kilka(naście) miesięcy wytężonej pracy – przepis na sukces może się wydawać nieskomplikowany. Co jednak robić, gdy premiera za nami, a słupki sprzedażowe ani drgną?

Komentarzy:
3

Myśl na dziś: Niektóre pomyłki sprawiają zbyt wielką radochę, by popełniać je tylko raz.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z