Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Overwatch: Archiwa Storm Rising nadchodzą! [WIDEO]

Kaladin wtorek, 9 kwietnia 2019, 10:07 News

Wygląda na to, że tym razem trafimy do stolicy Kuby, Hawany.

Tradycją stało się już, że kwiecień w strzelance Blizzarda upływa pod znakiem kolejnego eventu. Jeszcze nie zdążyliśmy poznać na dobre nowej, paryskiej mapy (a może to tylko ja mam takie wrażenie?) czy nacieszyć się nowym bohaterem, Baptiste, a tu już pojawiają się wieści na temat kolejnych nowości w produkcji. Zamieć uchyliła rąbka tajemnicy i poznaliśmy kilka szczegółów na temat wydarzenia Storm Rising.

Przede wszystkim znamy datę: wydarzenie potrwa od 16 kwietnia do 6 maja. Studio wypuściło krótki teaser, w którym słyszymy Sojourna, żołnierza Overwatch, który zostawia wiadomość Jackowi Morrisonowi (późniejszemu Żołnierzowi-76). Wiadomość ma dotyczyć misji złapania pomagiera Doomfista, a zająć by się tym mieli Tracer, Winston, Genji oraz Mercy. Z tego co słyszymy, akcja tegorocznych Archiwów toczy się po misji z powstaniem robotów w King’s Row. Szczegóły historii jeszcze nie są znane, ale fani spodziewają się, że będzie związana z Hawaną, stolicą Kuby. Wszystko przez grafikę udostępnioną na oficjalnym twitterowym koncie Overwatcha. Zarówno ją, jak i teaser z notatką głosową znajdziecie poniżej.


(Kliknij, aby powiększyć)

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Kaladin

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
1

Kilka dni temu wybrałam się do Londynu na zamknięty pokaz Ori and the Will of the Wisps. Nie mogłam się już doczekać, aż będę Wam mogła zdradzić, czym sequel różni się od Ori and the Blind Forest, ale w końcu mi wolno!

Komentarzy:
3

Na liście na ten tydzień miałam łącznie aż sześć gier. Ostatecznie wybrałam tylko te, które ukończyłam – tym razem prezentuję zestaw tylko dla pecetowców.

Komentarzy:
2

W cyklu Retro Action sięgamy do archiwów i sprawdzamy, co pisaliśmy o przeróżnych grach w przeszłości. Tym razem, z okazji 5. urodzin Dying Light, przypominamy recenzję, która ukazała się na łamach naszego czasopisma.

Komentarzy:
12

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z