Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Overwatch: Paryska mapa już dostępna [WIDEO]

Cursian środa, 20 lutego 2019, 20:33 News

Zapraszamy do pianina.

Na oficjalne serwery Overwatcha trafiła właśnie zapowiedziana pod koniec stycznia paryska mapa. Lokacja jest przeznaczona do trybu Szturm, a prezentuje się tak:

Przypomnijmy, że w fazie testów największego wrażenia nie zrobiła wcale możliwość ostrzeliwania się pośród malowniczych uliczek, ale interaktywne pianino, na którym gracze bardzo szybko zaczęli wygrywać rozmaite melodie. Zainteresowanych występami uzbrojonych wirtuozów zapraszam TUTAJ.

Wprowadzona wraz z mapą aktualizacja poprawiła też kilka błędów i wprowadziła zmiany w umiejętnościach niektórych postaci. Przykładowo Matryca Obronna D.Vy „stygnie” dwa razy dłużej, a Żniwiarz wykrada wrogom nieco więcej zdrowia. Pełną listę zmian znajdziecie TU.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Dawno, dawno temu w naszej galaktyce, w czasach, gdy kieszonkowe kalkulatory z wyświetlaczem LCD zdawały się nam szczytem technogadżeciarstwa, młody i obiecujący reżyser George Lucas stworzył „Gwiezdne wojny”. I odtąd nasz świat nie był już taki sam. W 40 lat później nadal czujemy dreszcze, słysząc temat przewodni filmu...

Komentarzy:
6

Myśl na dziś: Dorosnąć – to zrozumieć, dlaczego Shrek chciał, żeby wszyscy zostawili go w spokoju.
 

Komentarzy:
0

Czy erpeg akcji z otwartym światem w uniwersum Dragon Balla wiernie odwzorowujący wydarzenia z serialowego pierwowzoru i pełen nawiązań do wydarzeń oraz postaci z anime może zachęcić kogoś, kto z ową kreskówką ma niewiele wspólnego? Okazuje się, że tak.

Komentarzy:
1

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
11

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z