Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Overwatch: Baptiste melduje się do służby [WIDEO]

Witold środa, 20 marca 2019, 8:16 News

„Ktoś musi trzymać was przy życiu”.

Na serwery hero shootera Blizzarda zawitał kolejny już bohater. Pochodzący z Haiti Jean-Baptiste Augustin przez lata należał do terrorystycznej organizacji Szpon, którą jednak porzucił rozczarowany jej działaniami. Teraz stał się jej zagorzałym przeciwnikiem, będąc przy tym, z racji znajomości wielu sekretów, jednym z głównych celów grupy.

Podczas samej rozgrywki Haitańczyk będzie pełnił rolę wsparcia – za broń służy mu karabin połączony z miotającym leczniczymi pociskami granatnikiem. Lewym przyciskiem myszy strzelamy rażącą niemilców serią trzech pocisków, prawym zaś wyrzucamy granat, który odnawia zdrowie sojusznikom w zasięgu (niedużym) wybuchu. Jego pasywną zdolnością jest swoisty superskok, którego naładowanie trwa krótką chwilkę, ale pozwala dostać się w niedostępne w inny sposób miejsca. Jednak umiejętnością, którą na pewno pokochacie Wy i Wasi towarzysze, jest jego E, Pole nieśmiertelności – po jego użyciu Baptiste rzuca specjalne urządzenie (zniszczalne), które przez niedługi czas nie pozwala umrzeć bohaterom z naszej drużyny na danym obszarze. Przydaje się więc świetnie do kontrowania różnych ultów, a w połączeniu z leczącym wszystkich wokół Impulsem regeneracyjnym (pod Shiftem) ma potencjał odwrócenia przebiegu niejednego starcia. Jego superzdolność także prezentuje się elegancko – Matryca wzmacniająca tworzy, no, matrycę, czyli w tym wypadku wiszący w powietrzu prostokąt, który znacznie zwiększa siłę przelatujących przez niego pocisków (również tych leczących). W połączeniu z np. Wizjerem taktycznym Żołnierza-76 sieje to spustoszenie w szeregach wroga, jednak żeby wykorzystać w pełni tę umiejętność, wymagane jest pewne zgranie z zespołem.

Zobaczcie zresztą sami, jak Baptiste prezentuje się w akcji.

 

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 20 marca 2019, 17:10   taz159357
Will Smith zawitał na serwery
środa, 20 marca 2019, 11:33   Dragantis
Barista? Bapista? Binista? Bigamista? A mniejsza o niego, grunt że Hammond super buffa dostał.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym roku World of Tanks, niezwykle popularna gra free-to-play online, obchodzi swoje 10. urodziny. Świętowanie trwa już dobre pół roku i powoli zbliża się do końca, jednak wciąż jest czas, by... zgarnąć kilka prezentów!

Komentarzy:
7

Mitologia grecka, legendy arturiańskie i płaska Ziemia.

Komentarzy:
4

Z udostępnionych gier ograłam tylko osiem, bo na więcej nie miałam czasu, ale znalazły się wśród nich perełki. W dodatku pełne wersje wszystkich poniższych gier zadebiutują jeszcze w tym roku, a dema nadal możesz pobrać ze Steama!

Komentarzy:
0

Jeśli wybierasz się w podróż, niech będzie to podróż długa.

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z