Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Shadow of the Tomb Raider – W najnowszym DLC Lara zwiedzi grobowiec pradawnego bóstwa [WIDEO]

Cursian sobota, 30 marca 2019, 12:23 News

Obije też stadko najemników.

Tempo, z jakim ukazują się kolejne rozszerzenie do nowego Tomb Raidera jest iście zawrotne. Niespełna miesiąc temu informowaliśmy was o tym, że Lara planuje rozprawę z kryjącą się w górskiej fortecy sektą Majów, a już przydzielono jej kolejną misję. Tym razem na ratunek czekają mieszkańcy wioski San Juan, której zagrażają najemnicy Trójcy, kryjacy się w grobowcu pradawnego bóstwa. Oprócz nowej przygody wycenione na 21 złotych rozszerzenie oferuje też dodatkowe wyposażenie. Lara przywdzieje ciuszki zapewniające dodatkowe doświadczenie i odporność na pociski oraz chwyci w dłonie wytłumioną strzelbę.

Przypomnijmy, że Square Enix nie jest zadowolone z wyniku Shadow of the Tomb Raider. Do lutego sprzedało się 4,2 miliona kopii, podczas gdy odsłona z 2013 znalazła aż 11 milionów nabywców

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 2 kwietnia 2019, 8:06   Pointer669
@Piterk95 przecież to jest seria małych DLC, ja akurat mam wersję z sesson passem, i jak zebrać to wszystko do kupy + podstawka to sama gra ma naprawdę spory content, jest fajnie wyreżyserowana a Karolina Gorczyca znowu dobrze wczuła się w swoją rolę, jeśli zakończą przygody Lary na tych 3 częściach to finalnie będą mieli bardzo ciekawą trylogię w swoim portfolio. Ale mam przeczucie, że mają smaka na więcej i dobrze. Bo na tle ostatnich lat 2 i 3 to były gry które w ciemno mogłem zamówić w Pre-Orderze.
sobota, 30 marca 2019, 23:45   Skelldon
@Piewca: Czy ja wiem... Legends mówi co innego. ;P
sobota, 30 marca 2019, 23:27   Jano900
@Piewca Mi akurat akcja się podobała w TR 13 i 15, ale rozumiem że z założenia są to gry czysto przygodowe. Tylko po jakiego wafla łazimy obwieszeni giwerami i mamy całe drzewko poświęcone walce skoro walki nie ma?
sobota, 30 marca 2019, 22:22   gamingman21
Wycięli wszystkie walki z głównej kampanii i sprzedają jako dlc. Scam dekady. Drzewko umiejętności do walki ussless. Ten TR zawiódł mnie po całości. Kumpel mówił kup będzie fajnie, no było fajnie przez parę godzin później nuda. Zero immersji, aktorce podkładających głos pod Larę nawet nie dali parę linijek tekstu w języku Inków czy tam Majów tylko szprecha do npców po angielsku, npce oczywiście rozumieją i odpowiadają w swoim języku. Square coś nie pykło bo sprzedaż marna.
sobota, 30 marca 2019, 15:40   Piewca
Janno900 Ale Lary nie były o walce tylko ozagadkach mniej lub bardziej środowiskowych i skakaniu po platformach. Dopero reboot z 2013 skupiał się tak silnie na walce, co było mu zreszta wytykane w recenzjach.
sobota, 30 marca 2019, 13:32   Jano900
Bronie to w ogóle wisienka na torcie z gówna, w grze w ogóle nie ma walki. Można je policzyć na palcach jednej ręki stolarza.
To nie oznacza że gra jest jakoś szczególnie zła, jest dziwnie skonstruowana, tak jak by twórcy co chwila zmieniali pomysły.
sobota, 30 marca 2019, 12:46   Piterk95
Te dlc to marny skok na kasę. Zbędne umiejętności i nic nie wnoszące bronie...

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Myśl na dziś: Dostałem w prezencie kubek z Van Goghem. Po tygodniu odpadło mu uszko.

Komentarzy:
3

TripWire nie stara się za wszelką cenę stworzyć realistycznego symulatora. Zamiast tego stawia na niczym nieskrępowaną zabawę w rekiniego króla mórz – wciąż nieoszlifowaną na brzegach, ale i tak dającą sporo frajdy.

Komentarzy:
0

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
4

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z