13
30.12.2021, 16:46Lektura na 2 minuty

Epic Games Store rozdaje za darmo trylogię przygód młodej Lary Croft

Wypada zapytać, jak zamierzacie spędzić Sylwestra?

Wszystko poszło zgodnie z przeciekami. No prawie... W Epic Games Store pojawiła się darmowa trylogia najnowszych odsłon marki Tomb Raider. To już ostatnia pozycja w specjalnej świątecznej ofercie.

A zatem mamy tu do czynienia z zestawem szalenie przyjemnych tytułów – Tomb Raider (2013), Rise of the Tomb Raider i Shadow of the Tomb Raider. Wszystkie trzy gry skupiają się na początkowych perypetiach młodej Lary Croft. Znajdziemy tu elementy typowego origin story. Ot, miłe, skromne dziewczę staje się jednoosobową armią.

No dobrze, żarty na bok. Cała trylogia wypada naprawdę dobrze. Widać tu pasję, zaangażowanie twórców, a eksploracja ładnych, rozległych hubów, jak również poszukiwanie i przeszukiwanie grobowców daje masę frajdy. To jest właśnie jedna z największych zalet rebootu kultowej serii, a mianowicie dodanie fajnie zaprojektowanych łamigłówek i połączenie ich z tajemnicą starożytnych przybytków. Czuć w tym wszystkim klimat (hollywoodzkiej) archeologii.

Przygody Lary to także wartka akcja oraz skrupulatnie wyreżyserowane sekwencje. Ma się wrażenie, że młoda Croftówna zapatrzyła się w popisy Nathana Drake'a, protagonisty popularnej marki Uncharted, który wychodzi bez większego uszczerbku na zdrowiu z każdej, nawet najgroźniejszej sytuacji.

Bezpłatne egzemplarze wymienionych wcześniej gier (i to w kompletnych edycjach) można odebrać w TYM MIEJSCU. Oferta będzie ważna przez najbliższy tydzień.

6 stycznia otrzymamy w prezencie Gods Will Fall.

Redaktor
Rafał „hraboll” Pieczka

Niegdyś byłem ekspertem od klasycznych przygodówek, zaś obecnie jestem nieuleczalnym łasuchem i nieprzyzwoicie zatwardziałym fanem angielskiego futbolu. Zaczynałem z poziomu wiernego czytelnika CD-Action, pisałem w kilku miejscach. Aktualnie spełniam swoje marzenia.

Profil
Wpisów1397

Obserwujących6

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane