Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HIT25 lat cyklu The Elder Scrolls, Morrowind wraz z dodatkami za darmo w aplikacji Bethesdy [AKTUALIZACJA]

Cursian wtorek, 26 marca 2019, 11:05 News

Oferta jest ważna tylko dziś. Przewidziano też inne atrakcje.

[AKTUALIZACJA]: Promocja na darmowego Morrowinda przedłużona.

[AKTUALIZACJA] W związku ze zgłaszanymi przez graczy problemami z realizacją kodu Bethesda postanowiła przedłużyć promocję na darmowego Morrowinda do końca weekendu.

[PIERWOTNY NEWS] Jejku jej, ależ ten czas leci. Dziś mija dokładnie 25 lat od premiery Areny, czyli pierwszej odsłony cyklu The Elder Scrolls. Z tej okazji Bethesda postanowiła zaoferować nam darmowe kopie Morrowinda w edycji GotY. W skład zestawu wchodzi podstawka oraz dodatki Bloodmoon i Tribunal. Co ważne, promocja jest ważna tylko dziś, więc warto się pospieszyć. Aby odebrać prezent, musicie udać się na tę stronę albo pobrać aplikację startową Bethesdy i za jej pośrednictwem aktywować kod TES25TH-MORROWIND. Potencjalnym problemem może być tylko to, że podobnie jak na Steamie, edycja GotY nie oferuje polskiej wersji językowej.

Firma przygotowała też niespodzianki dla fanów innych tytułów z serii. W TESO dostępny jest prolog dodatku Elsweyr, a w dniach 28 marca – 3 kwietnia scrollsowe MMO będzie można testować całkowicie za darmo. Wielbiciele karcianki The Elder Scrolls Legends mogą z kolei zalogować się do gry, by odebrać m.in. trzy zestawy kart.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 26 marca 2019, 23:36   Janek500
Pamiętam jak dziś kiedy pewnego dnia siostra po powrocie ze szkoły obwieściła: "Ty, Janu, jest Morrowind w Sidiekszyn!". Następnego dnia kupiłem swój pierwszy numer CDA tylko po to żeby zagrać w Morrowinda, którego do tej pory miałem tylko na pirackiej płycie, tak niemiłosiernie porysowanej że po kilku dniach od instalacji straciła swą sprawność. Płytka z CDA dziś również jest poharatana - menu nie odpala się, wywala błędy CRC, ale instalka Morrowinda po skopiowaniu na dysk działa bez zarzutu. Dziękuje CDA.
wtorek, 26 marca 2019, 22:54   vaniliasoft
@Yngoth ale chyba juz spolszczenie dodatków to jakiś tam problem..
wtorek, 26 marca 2019, 21:02   casio1987
fajnie jakby mi się ten luncher ichni uruchomił poprawnie bo ja mam tylko czarny ekran. Wie ktoś jak temu zaradzić?
wtorek, 26 marca 2019, 13:20   freemanj
Jak jeszcze się da to wezmę. W końcu bije na głowę pełniaki z obecnego CDA
wtorek, 26 marca 2019, 10:51   YorDar
promocja jest ważna również dziś przed chwilą wpisałem kod i dodało mi Morrowinda
wtorek, 26 marca 2019, 10:20   Yngoth
@vaniliasoft - Tą wersję można spolszczyć tak samo, jak stamową - pierwsze wyniki wyszukiwania google się kłaniają ;) Potwierdzone, działa, sam wczoraj sprawdzałem ;)
wtorek, 26 marca 2019, 0:25   vaniliasoft
Zna ktoś najlepszy sposób jak spoiszczyć tą wersje ??
poniedziałek, 25 marca 2019, 23:33   SerwusX
Jestem tym fanem, który to do Gothica ma sentyment. Ciężko mi zabrać się za Morrowinda.
poniedziałek, 25 marca 2019, 23:06   Masterofbigos
@Radyjko - Ale ładnie zrymowałeś. :)
poniedziałek, 25 marca 2019, 22:45   Argon89
Nie na steam ani Epic Games. Można się rozejść.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Całe lata już minęły od ostatniej naprawdę dobrej gry single player z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Wygląda jednak na to, że znów się doczekaliśmy, a Fallen Order będzie jednym z ważniejszych tytułów tego roku. Przekonałem się o tym, przechodząc pokaźny jej fragment na specjalnym pokazie, jaki Electronic Arts zorganizowało w Los Angeles.

Komentarzy:
27

Myśl na dziś: W związku z obecnymi cenami warzyw wegetarianie wracają do jedzenia mięsa.

Komentarzy:
1

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
10

Myśl na dziś: Lepiej późno niż wcale!

Komentarzy:
4

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I