Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Fortnite: Śpiewajmy pirackie szanty, bo oto nadszedł ósmy sezon [WIDEO]

Kaladin czwartek, 28 lutego 2019, 19:14 News

To co, najpierw „Randy Dandy-Oh”, a potem „Leave Her Johnny”?

Konkurencja wciąż nie potrafi zachwiać pozycją najsłynniejszego battle royale. Niedawno Epic Games pochwaliło się garścią danych na temat swojego flagowego tytułu, a chwilę później szefostwo ogłosiło kwotę, którą w tym roku przeznaczy na nagrody dla esportowców. Do produkcji zawitał także od dawna oczekiwany nowy sezon zmagań. I choć moje gdybania z połowy miesiąca nie sprawdziły się do końca, to nie mogę odmówić Epicowi kreatywności. Ósmy sezon upłynie nam pod znakiem piratów! Arrr!

Nowy sezon przynosi ze sobą zmiany na mapie gry. Choć zimowy śnieg jeszcze nie stopniał, w grze zrobiło się gorąco za sprawą erupcji wulkanu. Zapomnijcie o Płaczącej Puszczy, Pomidorowym Przybytku czy Golfowym Gniazdku. Na ich miejsce wskakuje wielka góra ognia, zatoczka ze statkiem pirackim (zwana Leniwą Laguną) czy starożytne Słoneczne Stopnie. Dodatkowo po mapie rozsiane będą szczeliny z gorącym powietrzem, które zapewnią graczom bonusy do przemieszczania się, a w razie zmasowanego ataku na bazę wroga fani będą mogli skorzystać z pirackiego działa, które może posłuzyć za broń lub środek transportu. Nowe miejscówki i skórki Epic pokazał w trailerze:

Nowy sezon to oczywiście kolejny karnet bojowy. Za 950 V-dolców otrzymacie serię zadań i nagród do zdobycia. Na graczy czeka ponad 100 nowych bonusów, a dodatkowo przy odblokowaniu karnetu zostaniecie natychmiastowo wynagrodzeni zestawem skórek Czarnosercego oraz Hybrydy. Jeśli braliście udział w walentynkowym wydarzeniu Dziel się Miłością i zaliczyliście wszystkie zadania, to karnet odbierzecie za darmo. Poniżej możecie sprawdzić, czego należy się spodziewać:

Zmiany czekają również w pozostałych wariantach Fortnite’a. W Trybie Kreatywnym dostępny jest styl świątynny, z nowymi pułapkami i gadżetami, a do tego na stałe przeniesiono tutaj plac zabaw, dzięki czemu mogą go używać większe grupy znajomych. W Ratowaniu Świata rozgościł się nowy zespół bohaterów, co sprawiło, że możemy zmienić styl rozgrywki, dodając profity do każdego z herosów. Oprócz tego twórcy dorzucili osiem nowych zadań, których zaliczenie skutkuje odblokowaniem kolejnego bohatera do zespołu.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 28 lutego 2019, 19:39   IronMan271
0:30, co to za Darth Sion? :D

O autorze

Kaladin

Podobne newsy

Fortnite: Gra pokaże ekskluzywny fragment nowych Gwiezdnych Wojen

News
niedziela, 8 grudnia 2019

fortnite-gra-pokaze-ekskluzywny-fragment-nowych-gwiezdnych-wojen Zróbcie sobie przerwę w polowaniu na innych graczy i obejrzyjcie fragment odrodzenia Skywalkerów.

Komentarzy:
4

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

…czyli growe podsumowanie zeszłego tygodnia. Wstydliwe, ale tylko częściowo.

Komentarzy:
3

Dawno, dawno temu w naszej galaktyce, w czasach, gdy kieszonkowe kalkulatory z wyświetlaczem LCD zdawały się nam szczytem technogadżeciarstwa, młody i obiecujący reżyser George Lucas stworzył „Gwiezdne wojny”. I odtąd nasz świat nie był już taki sam. W 40 lat później nadal czujemy dreszcze, słysząc temat przewodni filmu...

Komentarzy:
8

Myśl na dziś: Dorosnąć – to zrozumieć, dlaczego Shrek chciał, żeby wszyscy zostawili go w spokoju.
 

Komentarzy:
0

Czy erpeg akcji z otwartym światem w uniwersum Dragon Balla wiernie odwzorowujący wydarzenia z serialowego pierwowzoru i pełen nawiązań do wydarzeń oraz postaci z anime może zachęcić kogoś, kto z ową kreskówką ma niewiele wspólnego? Okazuje się, że tak.

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z