Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Fortnite: Darmowa przepustka ósmego sezonu dla tych, którzy zaliczą trzynaście zadań [WIDEO]

Kaladin piątek, 15 lutego 2019, 13:25 News

Wszystko to w ramach nowego eventu.

Nie ma wątpliwości, że Fortnite pozostaje królem battle royale. W listopadzie liczba graczy przekroczyła 200 milionów, a niedawno gra zasłynęła zorganizowanym w niej koncertem DJ-a Marshmello, który jednocześnie obejrzało 10 milionów graczy. Jednak konkurencja nie śpi i szczególnie rosnąca popularność Apex Legends skłania Epic Games do poszukiwania nowych sposobów na przyciągnięcie i utrzymanie graczy. Sprawić ma to chociażby najnowszy event – Share the Love.

Od wczoraj gracze mają możliwość wykonywania różnorakich zadań. Trzeba np. skończyć grę w pierwszej piętnastce razem z przyjacielem czy przeszukać siedem skrzyń i skrzynek z amunicją w motelach. Nagrody za zaliczenie zadań również są różnorodne – od zwykłych punktów doświadczenia, przez opcję przemalowania swoich ulubionych broni lub pojazdów, aż do nowego, walentynkowego spreju i smugi spadania z samolotu. Ci, którzy zaliczą wszystkie trzynaście poziomów przed 27 lutego, zaoszczędzą 10 dolarów (prawie 40 zł), zdobywając darmowy karnet ósmego sezonu. Wciąż są również dostępne serie gier rankingowych. Gracze, którzy dotrą do czwartego, najwyższego kręgu, Dywizji Czempionów, będą mogli zmierzyć się w finałach, które zostaną rozegrane 23 i 24 lutego.

Karnety bojowe dają graczom dostęp do puli zadań, nowych skórek, emotek czy tańców. To pierwszy raz, kiedy Epic Games daje możliwość bezpłatnego zdobycia tego pakietu. Firma podzieliła się również krótkim filmikiem, zachęcającym graczy do wzięcia udziału w wydarzeniu:


Sezon siódmy Fortnite’a potrwa do 27 lutego. Choć Epic jeszcze tego oficjalnie nie potwierdził, gracze spekulują, że ósmy rozpocznie się już 28 lutego, a jego motywem przewodnim może być albo zatopiony świat (na co wskazywałyby nowe skórki dostępne w sklepie) lub setting średniowieczno-magiczny (za poparciem tej teorii przemawiałaby obecność w grze smoczych jaj).

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 17 lutego 2019, 12:03   kosiarz007
MOBA jest dość przewidywalna na meta grach, a survivale się po prostu nudzą, bo nie mają niczego do zaoferowania później, ponieważ nie są projektowane do grania non-stop, jak zwykłe FPSy.
niedziela, 17 lutego 2019, 12:02   kosiarz007
@kondiq91 Z tym, że tryb Battle Royale jest bezpieczniejszy pod tym względem, ponieważ FPS'y nie są tak liniowe jak moby - liczy się ogromna precyzja i kontrola samego strzelania, co bardzo zachęca ludzi do polepszania swoich wyników. Coś jak nieśmiertelny Team Deathmatch, w którego ludzie grają non-stop w grach pokroju CoD lub BF.
piątek, 15 lutego 2019, 19:09   gimemoa
Widzę "znafcy" już wieszczą upadek Fortnite'a. Szczerze to bym się nie zdziwił, gdyby to Apex nie był chwilowym trendem, który przetrwa maks pół roku.
piątek, 15 lutego 2019, 17:45   Scorpix
Fortnite raczej nie ma co się martwić o graczy. To raczej Brendan powinien się zacząć zastanawiać nad losem PUBGa, bo konkurencja robi się coraz mocniejsza, a PUBG za wolno się rozwija.
piątek, 15 lutego 2019, 17:37   Tesu
@Ogoorek1
Biorac pod uwage, ze Apex Legends jest F2P, to wiellu przedszkolakow zabralo juz swoje wiaderka i grabki do nowej piaskownicy.
piątek, 15 lutego 2019, 17:13   Ogoorek1
Oby tylko zabrali tych nieco dojrzalszych. Nikt nie potrzebuje kolejnego przedszkola.
piątek, 15 lutego 2019, 17:07   YogoWafel
Kupa w gaciach zaczyna piec? Fortnite na pewno nie umrze, ale może się okazać że Apex zabrało im więcej użytkowników niż się spodziewali.
piątek, 15 lutego 2019, 17:06   wenek3
Chyba czuć oddech apex'a na plecach xD
piątek, 15 lutego 2019, 16:56   FrytasPL
haha darmowe żeby gracze wrócili ^^
piątek, 15 lutego 2019, 16:39   Kazzz
@kondiq91 zapomnialeśo MOBAch.

O autorze

Kaladin

Podobne newsy

Fortnite: Gra pokaże ekskluzywny fragment nowych Gwiezdnych Wojen

News
niedziela, 8 grudnia 2019

fortnite-gra-pokaze-ekskluzywny-fragment-nowych-gwiezdnych-wojen Zróbcie sobie przerwę w polowaniu na innych graczy i obejrzyjcie fragment odrodzenia Skywalkerów.

Komentarzy:
4

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
1

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
24

Myśl na dziś: Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°.

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z