Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Steam: Top 10 minionego tygodnia (12-18 stycznia)

Cursian niedziela, 20 stycznia 2019, 20:42 News

Lider bez zmian, ale na podium pojawił się niespodziewany debiutant.

Valve pochwaliło się niedawno zmianami, jakie zaszły na Steamie na przestrzeni poprzedniego roku, podkreślając stałą ewolucję swojej platformy. Jeśli mowa o najnowszej liście bestsellerów, mamy jednak raczej do czynienia ze stagnacją. Podobnie jak tydzień temu na tronie rozsiadł się PUBG, a u jego stóp przycupnęła odświeżona wersja Resident Evil 2 (inna wersja pojawią się też nieco niżej). Dość niespodziewanie trzecią lokatę zajęło My Time At Portia. Dzieło Pathea Games opiera się na podobnych założeniach co Harvest Moon: zadaniem bohatera jest przywrócenie świetności zaniedbanemu spłachetkowi ziemi, hodowla zwierząt, uprawa roślin i tak dalej. Dzięki znaczącej obniżce na listę załapał się też Rise of the Tomb Raider, którego młodsza siostra doczeka się niebawem nowego dodatku. Dobry wynik zanotował też Ace Combat 7. Pecetowa edycja zadebiutuje dopiero w lutym, ale konsolowcy już grają, a większość z nich wystawia oceny w okolicach 80%.

  1. PlayerUnknown’s Battlegrounds
  2. Resident Evil 2 (*)
  3. My Time At Portia
  4. PUBG Survivor Pass: Vikendi
  5. GTA V
  6. Resident Evil 2 (*)
  7. Rise of the Tomb Raider
  8. Monster Hunter World
  9. Ace Combat 7: Skies Unknown
  10. Raft

*Chodzi o różne edycje gry, ale nie podano żadnych szczegółów.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Steam,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 22 stycznia 2019, 9:23   SanZero
Cóż, zdaje się że, era Battle Royale będzie jeszcze trwać przez ten rok a może nawet dłużej

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Steam: Top 10 minionego tygodnia (9-15 lutego)

News
niedziela, 17 lutego 2019

steam-top-10-minionego-tygodnia-9-15-lutego Kto sieje burzę, zbiera dolary.

Komentarzy:
2

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Parametry nadchodzącej konsoli Sony pojawiły się w anonimowym wpisie na forum Beyond3D. Sugeruje to fejka, ale kilka lat temu w identyczny sposób zdradzono wnętrzności Wii U, a do tego nieoficjalne informacje dotyczące PS5 wydają się bardzo sensowne.

Komentarzy:
24

Najpierw było E3, na którym po raz pierwszy pokazano na żywo rozgrywkę. Potem – również podczas E3 – zamknięta prezentacja, w której sam trzymałem pada. Niezła. Ostatnio przyjąłem jednak na klatę całego kombosa: zaczęło się od paru godzin z pierwszymi misjami oraz endgame’em w Londynie, potem była zamknięta beta dla VIP-ów, a na koniec otwarta, już dla wszystkich. I mimo paru problemów nie mogę się doczekać premiery!

Komentarzy:
16

To topowy model GeForce’a RTX 2080 w ofercie MSI, a wyróżnia się nie tylko rozbudowanym systemem podświetlania. I całe szczęście, bo RGB nie każdego przecież interesuje.

Komentarzy:
22

Recenzja The Settlers History Collection w aktualnym numerze CDA miała pierwotnie zawierać ramkę na całą stronę, jednak z powodu braku miejsca musieliśmy opublikować tekst bez niej. Przy okazji recenzji zagrałam również w te części Settlersów, które wcześniej omijałam z daleka – oto mój bardzo zwięzły i osobisty ranking, który nie wszedł do pisma.

Komentarzy:
59

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z