Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Pillars of Eternity II: Dziś premiera pierwszego fabularnego rozszerzenia [WIDEO]

Cursian czwartek, 2 sierpnia 2018, 11:23 News
PC

Ważną rolę odegra Rymrgand.

Jeśli macie już za sobą drugą część przygód Widzącego, ale wciąż macie ochotę na więcej, dziś będziecie mogli wyruszyć na kolejną wyprawę. Wieczorem zadebiutuje bowiem pierwsze rozszerzenie fabularne, Beast of Winter. W jego ramach bohater zostanie zaproszony na ucztę organizowaną przez czcicieli Rymrganda – boga zarazy, entropii i głodu. Kultyści uznali, że zagłada, jaką niesie ze sobą Widzący, jest oznaką szczególnej łaski ich pana. Naturalnie intryga dość szybko się skomplikuje, a na drodze drużyny staną nowi, potężni wrogowie. Po stronie byłego pana Caed Nua stanie natomiast nowy pomocnik Vatnir, kapłan Rymrganda.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 2 sierpnia 2018, 16:32   Kalystos
Gra dobra, ale okrutnie łatwa. Jedynym wzywaniem w całej grze była dla mnie ostatnia walka. Mam nadzieję, że dodatek postawi jakieś wyzwanie.
czwartek, 2 sierpnia 2018, 14:47   snigonas
Kolejny kapłan... Chyba muszę raz jeszcze zagrać i przemodelować swoją drużynę. :p

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

I całkiem często ktoś mi oddaje.

Komentarzy:
3

Godny szejka pokój z widokiem na chmury? Właśnie je podziwiam. Otwarta butelka whisky i napełniona nią szklanka? Stoją przede mną. Chwila tylko dla siebie z dala od wścibskich oczu gości? Ochrona zaraz wróci, ale dopiero „zaraz”. Do wymierzenia sprawiedliwości potrzebny jest zatem już tylko jeden składnik: trutka na szczury.

Komentarzy:
18

Bo przecież świąteczne i sylwestrowe obżarstwo to za mało.

Komentarzy:
6

Tanie granie już dawno nie jest tylko wymysłem marketingowców – nowego Xboksa możemy kupić w abonamencie, a najnowsze gry odpalimy nawet na kilkuletniej karcie graficznej. Całe szczęście, że do tego trendu już jakiś czas temu dołączyli producenci gamingowych monitorów.

Komentarzy:
0

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z