Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Pillars of Eternity II: Szczegóły pierwszego DLC

Cursian czwartek, 12 lipca 2018, 20:32 News
PC

Poznaliśmy też datę premiery.

Pierwotnie pierwsze rozszerzenie do Pillars of Eternity II miało trafić na rynek jeszcze w lipcu, ale czeka nas niewielka obsuwa. Na nową wyprawę ruszymy 2 sierpnia.

Portal PCGamesN zdołał ustalić, że intryga rozpocznie się od odebrania zaproszenia na wyspę zamieszkiwaną przez wyznawców Rymrganda, boga głodu, plagi, śmierci i im podobnych atrakcji. Choć mogłoby się wydawać, że z uwagi na zainteresowania raczej nie przywitają Widzącego chlebem i solą, tak właśnie się dzieje. W uznaniu dla jego niszczycielskich poczynań fundują mu sutą ucztę. W pewnym sensie ich postępowanie jest logiczne: skoro nie mogą się już doczekać końca świata, a w ich mniemaniu bohater go przyspiesza, należy mu się szacunek.

Twórcy zapewniają, że mimo sporej dawki czarnego humoru zamierzają też dotknąć poważniejszych tematów. Jeśli postawione przez Widzącym problemy nie zostaną rozwiązane, świat może pogrążyć się w wiecznym mrozie. Rozgrywka pozostaje póki co tajemnicą, ale wiadomo, że w pewnym momencie akcja przeniesie się poza archipelag Martwego Ognia, a herosi zwiedzą tajemniczy wymiar wypełniony starożytnymi duszami. Czyżby szykowała się kolejna wizyta w domenie Rymrganda?

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Parametry nadchodzącej konsoli Sony pojawiły się w anonimowym wpisie na forum Beyond3D. Sugeruje to fejka, ale kilka lat temu w identyczny sposób zdradzono wnętrzności Wii U, a do tego nieoficjalne informacje dotyczące PS5 wydają się bardzo sensowne.

Komentarzy:
24

Najpierw było E3, na którym po raz pierwszy pokazano na żywo rozgrywkę. Potem – również podczas E3 – zamknięta prezentacja, w której sam trzymałem pada. Niezła. Ostatnio przyjąłem jednak na klatę całego kombosa: zaczęło się od paru godzin z pierwszymi misjami oraz endgame’em w Londynie, potem była zamknięta beta dla VIP-ów, a na koniec otwarta, już dla wszystkich. I mimo paru problemów nie mogę się doczekać premiery!

Komentarzy:
16

To topowy model GeForce’a RTX 2080 w ofercie MSI, a wyróżnia się nie tylko rozbudowanym systemem podświetlania. I całe szczęście, bo RGB nie każdego przecież interesuje.

Komentarzy:
22

Recenzja The Settlers History Collection w aktualnym numerze CDA miała pierwotnie zawierać ramkę na całą stronę, jednak z powodu braku miejsca musieliśmy opublikować tekst bez niej. Przy okazji recenzji zagrałam również w te części Settlersów, które wcześniej omijałam z daleka – oto mój bardzo zwięzły i osobisty ranking, który nie wszedł do pisma.

Komentarzy:
59

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z