Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITPillars of Eternity II: Szczegóły pierwszego DLC

Cursian czwartek, 12 lipca 2018, 20:32 News
PC

Poznaliśmy też datę premiery.

Pierwotnie pierwsze rozszerzenie do Pillars of Eternity II miało trafić na rynek jeszcze w lipcu, ale czeka nas niewielka obsuwa. Na nową wyprawę ruszymy 2 sierpnia.

Portal PCGamesN zdołał ustalić, że intryga rozpocznie się od odebrania zaproszenia na wyspę zamieszkiwaną przez wyznawców Rymrganda, boga głodu, plagi, śmierci i im podobnych atrakcji. Choć mogłoby się wydawać, że z uwagi na zainteresowania raczej nie przywitają Widzącego chlebem i solą, tak właśnie się dzieje. W uznaniu dla jego niszczycielskich poczynań fundują mu sutą ucztę. W pewnym sensie ich postępowanie jest logiczne: skoro nie mogą się już doczekać końca świata, a w ich mniemaniu bohater go przyspiesza, należy mu się szacunek.

Twórcy zapewniają, że mimo sporej dawki czarnego humoru zamierzają też dotknąć poważniejszych tematów. Jeśli postawione przez Widzącym problemy nie zostaną rozwiązane, świat może pogrążyć się w wiecznym mrozie. Rozgrywka pozostaje póki co tajemnicą, ale wiadomo, że w pewnym momencie akcja przeniesie się poza archipelag Martwego Ognia, a herosi zwiedzą tajemniczy wymiar wypełniony starożytnymi duszami. Czyżby szykowała się kolejna wizyta w domenie Rymrganda?

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Tym razem słowo klucz to „tajemnica”.

Komentarzy:
3

…a dorywczo także pracowniczką cyrku i gladiatorką, kierowczynią ciężarówki i grafficiarą.

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z