Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Pillars of Eternity II: Szczegóły pierwszego DLC

Cursian czwartek, 12 lipca 2018, 20:32 News
PC

Poznaliśmy też datę premiery.

Pierwotnie pierwsze rozszerzenie do Pillars of Eternity II miało trafić na rynek jeszcze w lipcu, ale czeka nas niewielka obsuwa. Na nową wyprawę ruszymy 2 sierpnia.

Portal PCGamesN zdołał ustalić, że intryga rozpocznie się od odebrania zaproszenia na wyspę zamieszkiwaną przez wyznawców Rymrganda, boga głodu, plagi, śmierci i im podobnych atrakcji. Choć mogłoby się wydawać, że z uwagi na zainteresowania raczej nie przywitają Widzącego chlebem i solą, tak właśnie się dzieje. W uznaniu dla jego niszczycielskich poczynań fundują mu sutą ucztę. W pewnym sensie ich postępowanie jest logiczne: skoro nie mogą się już doczekać końca świata, a w ich mniemaniu bohater go przyspiesza, należy mu się szacunek.

Twórcy zapewniają, że mimo sporej dawki czarnego humoru zamierzają też dotknąć poważniejszych tematów. Jeśli postawione przez Widzącym problemy nie zostaną rozwiązane, świat może pogrążyć się w wiecznym mrozie. Rozgrywka pozostaje póki co tajemnicą, ale wiadomo, że w pewnym momencie akcja przeniesie się poza archipelag Martwego Ognia, a herosi zwiedzą tajemniczy wymiar wypełniony starożytnymi duszami. Czyżby szykowała się kolejna wizyta w domenie Rymrganda?

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Pillars of Eternity II: Deadfire – Komercyjna klęska studia Obsidian

News
czwartek, 8 listopada 2018

pillars-of-eternity-ii-deadfire--komercyjna-kleska-studia-obsidian Wielkie nadzieje boleśnie zderzyły się z rzeczywistością.

Komentarzy:
58

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Jak wygląda Battlefield, niby każdy wie. Najnowsza odsłona pod paroma względami wyróżnia się jednak na tle poprzedniczek, warto więc zapoznać się z wprowadzonymi przez twórców nowinkami i usprawnieniami rozgrywki. Miałem już okazję przetestować je.

Komentarzy:
19

Wiedźmin, Dying Light, This War of Mine, Frostpunk – w ostatnich latach nie brakowało polskich gier, które zdobyły uznanie za granicą, podnosząc prestiż rodzimego game devu. Wcześniej podjęto jednak w naszym kraju wiele innych, mniej lub bardziej udanych prób podbicia serc graczy. Dziesięć mocno zakurzonych tytułów przypominamy w tym artykule.

Komentarzy:
47

Dedykowana karta dźwiękowa w 2018 roku? Przecież każdy komputer ma wbudowaną! To jednak tylko pozorne szaleństwo.

Komentarzy:
14

Październikowa plucha za oknem, Halloween za pasem i mnóstwo kuszących wyprzedaży w zasięgu ręki. To dobry moment, by nadrobić zaległości i wgryźć się w jeden z wielu dostępnych na rynku horrorów. Przed tobą lista moich propozycji na długie, ponure noce zbliżającej się nieuchronnie zimy. Odważysz się na jedną z nich?

Komentarzy:
28

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z