Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITKingdom Come: Deliverance – Rozszerzenie From the Ashes już dostępne [WIDEO]

Cursian czwartek, 5 lipca 2018, 21:15 News

Zerknijcie na nowy zwiastun.

Zgodnie z poczynioną kilka dni temu obietnicą Warhorse udostępniło na PC, XBO i PS4 pierwszy duży dodatek do Kingdom Come: Deliverance. Główną atrakcją From the Ashes jest możliwość zarządzania własną wioską. Henryk zadecyduje o tym, jakie budynki wybudować, ściągnie do swojej osady nowych mieszkańców, a nawet rozsądzi wybuchające między nimi spory. Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej o płynących z umiejętnego rozwijania wsi korzyściach, obejrzycie zwiastun premierowy. Pamiętajcie jednak, że odwalanie fuszerki może wiązać się z utratą ciepłej posadki i pożegnaniem się ze stałym źródłem dochodów.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 7 lipca 2018, 5:35   miksus
@ZeneQr nie mogłeś wymyślić lepszego tekstu? tak kawałek muru zniknął i pewnie nie ma go za każdym restartem. Tak właśnie wygląda słaba optymalizacja!! srsly. U mnie działa lepiej niż na samym początku kiedy zresztą nie działała bardzo źle.
piątek, 6 lipca 2018, 17:14   Skymar
Kiedy będzie DLC z opcją grania kobietą?
piątek, 6 lipca 2018, 9:47   jokxer
@ZeneQr
To samo. Gra z patch na patch działa coraz gorzej...
piątek, 6 lipca 2018, 7:48   k4cz0r
@ZeneQr
Współczuję. ;) U mnie działa ok, i jedyne glitche jakie spotkałem to przenikanie obiektów bądź ja sam wysiadający z konia "w mur". Owszem, optymalizacja wielowątkowa woła o pomstę (Ryzen 5 1600 - pracują właściwie tylko 2 wątki i przy bitwie ok. 20vs20 mam 15 fps). Jednak....coś za coś. ;) Sama gra w końcu świetna, oryginalna i cholernie wciągająca.
czwartek, 5 lipca 2018, 21:36   ZeneQr
Uruchomiłem grę po raz pierwszy od marca...działa gorzej, do tego 1/4 muru i brama Talemberku zniknęła, do tego spadku fps (choć na tych samych ustawieniach działało dobrze.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

TripWire nie stara się za wszelką cenę stworzyć realistycznego symulatora. Zamiast tego stawia na niczym nieskrępowaną zabawę w rekiniego króla mórz – wciąż nieoszlifowaną na brzegach, ale i tak dającą sporo frajdy.

Komentarzy:
0

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
4

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
24

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z