Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITWorld of Warcraft: Skalowanie całego świata do poziomu już obowiązuje

Cursian środa, 17 stycznia 2018, 9:40 News
pc PC

Najnowsza łatka wprowadziła też sporo innych zmian.

Na serwerach World of Warcraft wylądowała już aktualizacja 7.3.5, a wraz z nią szereg istotnych nowości. Najważniejszą jest zapowiedziane podczas Blizzconu skalowanie świata do poziomu aktualnie prowadzonej postaci, co powinno urozmaicić życie altoholików (więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ). Osoby, które ukończyły już ostatni rajd Legionu, mogą wybrać się do odświeżonego Silithus, gdzie czeka ciąg nowych zadań, ukazujących konsekwencje ciosu zadanego Azeroth ostrzem Sargerasa. Pojawiło się także nowe pole bitewne, Seething Shore, przygotowujące grunt pod dodatek Battle for Azeroth. Wypada również wspomnieć o Uludar (rajdzie z Wrath of the Lich King), który można zaliczyć ponownie w ramach Timewalkingu, oraz możliwości kupowania wycenionych na 1000 sztuk Wakening Essence żetonów na losowe, dopasowane do specjalizacji przedmioty legendarne.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 17 stycznia 2018, 18:11   Kindziol
Fajnie, ale bardziej czekam na servery klasyczne :)
środa, 17 stycznia 2018, 17:47   tupolew519
Zapowiada się ciekawie. :)
środa, 17 stycznia 2018, 17:34   Wojtek7878
@BombelKrowka, nie, levelowanie przez LFD teraz trwa dłużej niż poprzez questy.
środa, 17 stycznia 2018, 14:56   leti
W grach MMO najbardziej nie lubię tego skalowania.
środa, 17 stycznia 2018, 13:34   BombelKrowka
Skalowanie poziomów by ktoś jeszcze zobaczył te martwe krainy w trakcie lvlowania ..... taaa i tak pewnie wszyscy bede farmic LFG bo po prostu bedzie szybciej xd

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
1

W programie na ten tydzień znalazły się dwa tytuły krótkometrażowe i jeden zdecydowanie nieprzeznaczony dla tych, którzy mają mało czasu. Ale ponoć wart każdej godziny.

Komentarzy:
8

To historia bardzo inteligentnego i zdolnego człowieka, który w trzy lata zdobył i stracił fortunę. To opowieść o człowieku, który w latach 80. XX wieku wprowadził komputer pod strzechy, a dziś nie ma i nie chce mieć komputera.

Komentarzy:
15

Oryginalny pomysł, szczypta talentu, kilka(naście) miesięcy wytężonej pracy – przepis na sukces może się wydawać nieskomplikowany. Co jednak robić, gdy premiera za nami, a słupki sprzedażowe ani drgną?

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z