Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITBlizzCon 2017: World of Warcraft – Nowy dodatek i "waniliowe" serwery! [WIDEO]

Cursian piątek, 3 listopada 2017, 21:12 News
pc

Battle for Azeroth zaoferuje między innymi dwa nowe kontynenty oraz sześć grywalnych podras.

World of Warcraft: Battle for Azeroth skupi się na odwiecznym konflikcie Sojuszu i Hordy. Obie siły będą starać się o nowych sojuszników. Przedstawiciele tej pierwszej, zgodnie z przeciekami, wybiorą się do wyspiarskiego Kul'Tiras, drudzy natomiast nawiedzą Zandalar. Przynajmniej początkowo, bo kolejnym krokiem będzie próba zajęcia terytorium przeciwników. Warto dodać, że na oba nowe kontynenty będą składały się po trzy zróżnicowane strefy.

Nie dostaniemy nowych klas, ale potwierdziła się plotka o grywalnych podrasach. Łącznie będzie ich sześć, między innymi Nightborne, Taureni z Highmountain oraz krasnoludy z klanu Dark Iron. Limit poziomu zostanie podniesiony do 120, a w trakcie wypraw gracze będą wzmacniali legendarny naszyjnik, który zastąpi rozwijaną w Legionie broń i umożliwi dostęp do nowych talentów.

Pojawią się także tzw. warfronty, czyli kooperacyjne misje dla 20 graczy, którzy starają się wspólnymi siłami zająć strategiczne punkty, niczym w RTS-ach wspierając się sterowanymi przez AI jednostkami. Kolejna nowość to walka o niezbadane wyspy. Będzie ona stanowiła mieszankę trybów PvP i PvE – dwie trzyosobowe ekipy zmierzą się ze sobą w walce o cenne surowce. Rzecz jasna, Battle for Azeroth przyniesie też nowe lochy i rajdy, a także pozwoli natychmiast awansować wybraną postać do 110. poziomu i błyskawicznie przygotować ją na nowe wzywania.

Tutaj możecie zobaczyć zwiastun fabularny Battle for Azeroth:

Ten materiał podsumowuje zaś najważniejsze cechy dodatku. To jednak jeszcze nie koniec niespodzianek.

Jak zapewne wiecie, Blizzard od lat walczył z wyrastającymi jak grzyby po deszczu nieoficjalnymi "waniliowymi" (czyli pozbawionymi dodatków) serwerami, ze słynnym Nostalriusem na czele. Firma postanowiła przestać wreszcie ignorować głos fanów i szykuje własne odpowiedniki "waniliowych" serwerów. World of Warcraft: Classic pozwoli wrócić do Azeroth, jakie pamiętamy z 2004: bez pand, worgenów, rycerzy śmierci i wszystkiego, co nadeszło później. Póki co nie znamy jeszcze żadnych konkretów, ani tym bardziej daty premiery. Mamy za to nostalgiczny zwiastun.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 5 listopada 2017, 17:06   Freeman10
Z chęcią powróciłbym do WoW'a, ale BC lub WotLK.
sobota, 4 listopada 2017, 19:20   Rickerto
Mogą być angielskie kanały, jak najbardziej. Cóż, sprawdzę te, które wymieniliście. Dzięki za pomocną dłoń.
sobota, 4 listopada 2017, 14:14   Tubelectric
@Rickerto Jeśli język angielski nie jest Ci straszny to polecam kanał Nobbel87 - gosc nie ma sobie równych jeśli chodzi o lore.
sobota, 4 listopada 2017, 14:10   Airoder
Wygląda trochę jak reset serii. To trochę żałosne, że po tylu wojnach nikt jeszcze tam nie wyciągnął z tego żadnych wniosków :D
sobota, 4 listopada 2017, 13:18   CaliforniaRepublican
Super Blizzard! To kiedy Warcraft IV, co? -.-
sobota, 4 listopada 2017, 13:08   Debosy
Z polskich kanałów może na kanale Nexosa coś znajedziesz.
sobota, 4 listopada 2017, 12:06   Jasick
@Rickerto Drwal Rębajło na YouTube fajnie opowiada historie Warcrafta ;)
sobota, 4 listopada 2017, 12:01   Rickerto
A oprócz książek i oczywiście ogrania Warcrafta możecie może polecić jakiś kanał, machinimy, strony, które streszczą cały lore i historię świata - taki Warcraft w pigułce? Wiem, wiem, mogę sobie sam poszukać, ale może akurat znacie coś dobrego, godnego polecenia.
sobota, 4 listopada 2017, 12:00   Debosy
@lukasz269 Nic co powiedział Sheade nie jest błędem (moze poza tym "highmore"). Arthas był nazywany rycerzem śmierci, tak w grze jak i w książkach. Co do nieumarłych czepiasz się detali. Bo Sylvanas JEST przywódcą FRAKCJI nieumarłych.
sobota, 4 listopada 2017, 9:42   MasterKondi
Niech zrobią pełnometrażową animację, a nie w jakieś głupie filmy się bawią.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
2

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z